Naziremiz, Dilber Halamızdı, en sonunda psikoloğumuz oldu! Psikaytr Manolya'nın bu halini hiç görmediniz - Son Dakika

Naziremiz, Dilber Halamızdı, en sonunda psikoloğumuz oldu! Psikaytr Manolya'nın bu halini hiç görmediniz

26.04.2021 16:40

Kırmızı Oda'nın yüreklere dokunan psikoloğu Binnur Kaya, son ayların en çok konuşulan isimleri arasında. Kariyeri boyunca adeta kılıktan kılığa giren başarılı oyuncunun yıllar içindeki değişimi sosyal medyada gündem oldu.

1
İlk olarak Kaynanalar dizisiyle tanıdık onu. Ardından Yabancı Damat dizisinde canlandırdığı 'Nazire' karakteriyle çaldı gönlümüzü.

2
2000'li yılların kült yapımı Avrupa Yakası'nda ise kah Şahika oldu, kah Dilber Hala.

3
Yeteneğiyle adeta ağzımızı açık bırakan Binnur Kaya son olarak Kırmızı Oda dizisinde tecrübeli ve hastalarının yüreğine dokunan Psikaytr Manolya olarak çıktı karşımıza ve biz yine hayran olduk.
4
Ekranda görünenin aksine utangaç ve mahçup karakteriyle bilinen Binnur Kaya, çocukluk ve ergenlik yıllarına ait fotoğrafı ile gündemde. İşte hayran olduğumu Binnur Kaya'nın değişimi ve başarıya giden yolda girdiği roller.
5
6
7
8
9

Son Dakika Naziremiz, Dilber Halamızdı, en sonunda psikoloğumuz oldu! Psikaytr Manolya'nın bu halini hiç görmediniz - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement