Son Dakika Haberleri: NBA Yıldızı Shumpert, Karısı ve Cinsel İçerikli Film Oyuncusuyla Üçlü İlişkiye Girmekle Suçlandı! Ortalık Karıştı

NBA Yıldızı Shumpert, Karısı ve Cinsel İçerikli Film Oyuncusuyla Üçlü İlişkiye Girmekle Suçlandı! Ortalık Karıştı

1 ay önce

Ünlü Şarkıcı Teyana Taylor'un eşi olan NBA yıldızı Iman Shumpert'in, cinsel içerikli film oyuncusu Alby Rydes ile üçlü ilişkiye girdiği sırada Rydes'i hamile bıraktığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

1
Ortalık karıştı
Ortalık karıştı
Ünlü NBA yıldızı Iman Shumpert ve eşi Teyana Taylor hakkında ortaya atılan iddia, spor ve magazin gündemine bomba gibi düştü.
2
Üçlü ilişki iddiası
Üçlü ilişki iddiası
İddiaya göre, Iman Shumpert, eşi Teyana Taylor ve cinsel içerikli film oyuncusu Alby Rydes ile üçlü ilişkiye girdi!
3
Fikir Taylor'un!
Fikir Taylorun!
Üstelik, bu üçlü ilişki fikrinin Iman Shumpert'in eşi Teyana Taylor'dan çıktığı da ileriye sürüldü.
4
''Hamile bıraktı!'' iddiası
Hamile bıraktı! iddiası
Ortaya atılan iddianın en çok konuşulan yanı ise, Iman Shumpert'in, cinsel içerikli film oyuncusu Alby Rydes'i hamile bırakmış olması!
5
Açıklama yaptılar
Açıklama yaptılar
Taraflardan, gündeme bomba gibi düşen skandala yönelik açıklama gecikmedi.
6
''Onu öldüreceğimi biliyor!''
Onu öldüreceğimi biliyor!
Iman Shumpert'in eşi Teyana Taylor, ''Bahsettiğiniz kadını hayatımda görmedim ve onu tanımıyorum! Kocam Iman o kadar aptal değil, böyle bir şey olursa onu öldüreceğimi biliyor. O yüzden böyle bir şey yapması mümkün değil'' şeklinde konuştu.
7
O da susmadı
O da susmadı
Taylor'un açıklamasının üzerine, cinsel içerikli film oyuncusu Alby Rybes'te kendi Instagram hesabı üzerinden açıklamada bulundu.
8
''Beni yalnız bırakın!''
Beni yalnız bırakın!
"Böyle boş dedikodularla insanları eğlendirmeye niyetim yok ama yine de cevap vermem gerekliymiş gibi hissediyorum. Bebeğim, birlikte olduğum adamdan ve o kişi de Iman değil. Böyle yalan haberler yaydığınız içi utanmalısınız. Şimdi beni yalnız bırakın" açıklamasında bulundu.
9
Kanye West sayesinde tanındı
Kanye West sayesinde tanındı
Ünlü NBA yıldızı Iman Shumpert'in eşi Teyana Taylor, Kim Kardashian'ın kocası ünlü rapçi Kanye West'in klibiyle tanınmıştı.
10
11
12
13

YORUMLAR


Diğer Galeriler

O Hayat Benim'in Nuran'ı, Şimdilerde Fit Vücuduyla Büyülüyor! Lüks Restoranda Skandal! Mantardan Zehirlenen Kadın, Oracıkta Hayatını Kaybetti Ünlü YouTuber 'Milyoner Koca Nasıl Bulunur' Dersleri Veriyor Sahanda Yumurtanın İçine 1 Küp Buz Atınca Bakın Ne Oluyor! ''Kendimi Makyajsız Beğenmiyorum!'' Dedi, Güzel Olmak İçin 70 Bin TL Harcadı!