Son Dakika Haberleri: Ne Hava Var, Ne Işık! Bu Ülkede Binlerce İnsanlar Yerin Altında Yaşıyor!

Ne Hava Var, Ne Işık! Bu Ülkede Binlerce İnsanlar Yerin Altında Yaşıyor!

6 ay önce

Çin'de yoksul insanların yerin altında sığınaktan bozma yerlerde yaşadığını, arıların dizleri olduğunu, Venüs'te yağmur yerine metal yağdığını biliyor muydunuz? İşte çok az kişinin bildiği ilginç bilgiler...

1
2
Pekin sokaklarının altında bir milyonun üzerinde insan nükleer sığınaklarda yaşıyor.
3
Nükleer bomba tehdidine karşı inşa edilen sığınaklar, bugün yoksul göçmen işçilerin ve taşradan gelen öğrencilerin konut ihtiyacını karşılıyor. Pekin sokaklarına karanlık çöktüğünde, binlerce yoksul insan, yer altındaki havasız evlerine sığınıyorlar.
4
Martin Strel isimli bir adam bütün Amazon Nehri'ni 66 günde yüzerek geçip, rekor kırmıştır.
5
Ay'da Belçikalı sanatçı Paul Van Hoeydonck'un imzasını taşıyan "düşmüş astronot" isimli küçük bir heykel bulunmaktadır. 1971 yılında Apollo 15 ekibi tarafından yerleştirilen bu heykel, Ay'daki tek heykel olmasına rağmen yeterince bilinmez.
6
Antik Mısır'da cüceler gökten gelen yeteneklere sahip insanlar olarak görülürdü, bu yüzden de onlara oldukça saygılı davranılır, en yüksek pozisyonda yaşatılırlardı.
7
Tek boynuzlu atlardan İncil'de bahsedilmektedir.
8
Tek boynuzlu atlardan İncil'de bahsedilmektedir.
9
10
11
Zombi kültürü, Haitili kara büyücülerin kurbanlarını balon balığı nörotoksiniyle zehirlemeleri sonucu, kişilerin kolayca kontrol edilebildikleri bir biçimde uyanmalarından ortaya çıkmıştır.

12
13
14
15
16
17Haber Yayın Tarihi: 09.05.2019 12:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cem Yılmaz'la ilişkisi biten Defne Samyeli'nden ayrılık sonrası ilk paylaşım! Hayranlarına kötü haber! Reyting rekortmeni dizi için ATV'den şaşırtan karar Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı spor spikerine bir darbe daha! Mahsun Kırmızıgül'ün gerçek adını duyan şoke oluyor! İşte ünlülerin gerçek isimleri Canan Karatay'dan dikkat çeken açıklama: Gençlerimizin ölüm sebebidir!