Ne Konuşabiliyor, Ne Yürüyebiliyor ama Çığlığıyla Kardeşinin Hayatını Kurtardı - Son Dakika

Ne Konuşabiliyor, Ne Yürüyebiliyor ama Çığlığıyla Kardeşinin Hayatını Kurtardı

24.07.2018 11:55

Kanada'da yaşananlar dünyada büyük yankı uyandırdı. Herkesin tüylerini diken diken eden olay kısa sürede sosyal medyada yayıldı.

1
Serebral palsi hastası 9 yaşındaki Lexie, ne konuşabiliyor ne de yürüyebiliyor. Fakat bunların hiç biri onu kardeşini kurtarmaktan alı koyamadı.
2
Kanada'nın Yeni İskoçya bölgesinde yaşayan bir aile, 9 yaşındaki kızlarının doğum günü için parti yaptı.
3
Serebral palsi nedeniyle yürüyemeyen ve konuşamayan Lexie, o gün kahraman olacağından habersizdi.
4
Lexie'nin annesi yukarıya çıkmıştı. Lexie ve küçük kardeşi oturma odasındaydı. Anneanneleri de mutfaktaydı. Bir şekilde 18 aylık bebek kapıdan çıkıp havuza düştü.
5
Tekerlekli sandalyedeki Lexie olanları gördü. Annesi ve anneannesine haber vermek için o güne kadar görüşmemiş bir şekilde, var gücüyle çığlık attı.
6
Newsner'in haberine göre, Lexie'nin annesi Kelly Jackson, "Ben yukarıdayken aşağıdan çığlıklar geldiğini duydum. Kızımın daha önce böyle çığlık attığını duymamıştım" dedi.
7
Lexie'nin annesi, "Kızıma sarılıp ağladım ve her gün teşekkür etmeye devam ediyorum. Açıkçası birkaç saniye geciksek ne olacağını hayal bile edemiyorum" dedi.
8
Lexie kahramanlığından ötürü övüldü. Hatta polisler kendisine madalya bile verdi.
9

Son Dakika Ne Konuşabiliyor, Ne Yürüyebiliyor ama Çığlığıyla Kardeşinin Hayatını Kurtardı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kızını yatak odasında sevgilisiyle basan baba, gördüğü manzara karşısında öfke krizi geçirdi "Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt 85 milyon yaşında! Dünyanın kayıp 8. kıtası Zelandiya'nın şekli gün yüzüne çıktı Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı