'Ne Olur Evimizi Geri Verin!' - Son Dakika

'Ne Olur Evimizi Geri Verin!'

30.11.2010 17:21

1
Gaziosmanpaşa'da evlerinin müteahhitler tarafından hile ve zorla ellerinden alındığını ileri süren ve bir buçuk aydır sokakta yaşayan Yıldırım Ailesi yıkıma gelen ekiplere karşı direndi.

2
Yıkım ekiplerinin geldiğini görerek arka pencereden eve giren, ellerinde bıçak ve kırık camlarla kendilerini keseceklerini söyleyerek ekipleri uzak tutan aile sokakta bulunan eşyalarını da ateşe verdi.

3
İddiaya göre, Küçükköy Yolu Caddesi, 32/1 numarada bulunan dairelerini kat karşılığı müteahhitlere veren Yıldırım Ailesi, yaşanan sorunlar nedeniyle bu kararlarından vazgeçti. Taksi şoförlüğü yapan Hakan Yıldırım, anlaşmanın bozulmasından sonra müteahhitlerin, kendilerine silah zoruyla senet imzalatarak babadan kalma evlerini ellerinden aldıklarını iddia etti.
4
Müteahhitlerin bu senede dayanarak mahkemeden tahliye kararı aldırmasının ardından evden çıkarıldıklarını öne süren Hakan Yıldırım, bir buçuk aydır eşi Gülay ve çocukları Selahattin (14), Nedime (12) ve Nergis (1) ile birlikte sokakta yatıp kalktıklarını söyledi.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika 'Ne Olur Evimizi Geri Verin!' - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez Duyanlar şaşkın! Bu festivalde evli kadınlar ikinci eşlerini seçiyor Arkeologlar kazmayı toprağa her vuruşlarında hayran kalıyor! 2.500 yıldır İstanbul'un göbeğinde saklanıyormuş Fizik kuralına meydan okuyorlar! Araçlar suyun altına girip kayboluyor