Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte - Son Dakika

Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte

29.09.2020 14:38

Kadın hakim Vivian Polania, firmalardan indirimli elbise almak için Instagram'da tamamen çıplak fotoğraf paylaşınca hakkında soruşturma açıldı.

1
Colombiya'da Vivian Polania isimli kadın hakim, firmalardan indirimli elbise almak için Instagram'da tamamen çıplak fotoğraf paylaştı.
2
Çıplak fotoğraf paylaşmasından dolayı, devletin imajına zarar verdiği ve vatandaşın gözünde devletin güvenini sarstığı gerekçesi ile Vivian Polania'ya soruşturma açıldı.
3
Polania, yerel bir gazeteye yaptığı açıklamda, firmaların Instagram'da takipçi sayıları çok olan kadınlara indirimli elbise sattığını bu nedenle indirimli kıyafet almak için çıplak fotoğraf paylaştığını ileri sürdü.
4
Bunun yanı sıra genç hakim, takipçi sayısını artırmak için de çıplak fotoğraf paylaştığını söyledi.
5
Vivian Polania, paylaşımı yaptıktan kısa bir süre sonra binlerce takipçi kazandığını söyledi.

6
Polania, kimsenin sırf beğeni için fotoğraf paylaşmadığını, her beğeninin arkasında takipçi kazanmak ve takipçi sayısı üzerinden maddi kazanç amacı yattığını söyledi. Hakkında soruşturma açılan Polania, suçlu bulunması durumunda görevden uzaklaştırılma cezası alacak.
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte - Son Dakika

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı