Ne Yaptın Pelin? - Son Dakika

Ne Yaptın Pelin?

28.08.2010 09:56

1
Okulunun formasyon kursuna başvuran Pelin Özşahin kurs için gereken not ortalamasını tutturamayınca 5'inci kattaki evlerinin balkonundan atladı.
2
İZMİR'in Özkanlar semtinde üniversite öğrencisi Pelin Özşahin, 5'inci kattaki evlerinin balkonundan atlayarak intihar etti. 21 yaşındaki genç kızın çok istediği öğretmenlik mesleği için formasyon kursunda istenen not ortalamasını tutturamadığı için bunalıma girdiği öne sürüldü. Okulunda yarı burslu okuyan Özşahin'in, gerekli olan 2.50 başarı ortalamasını 0.9 puanla kaçırarak 2.41 puanda kaldığı kaydedildi.
3
Olay, bugün saat 08.30 sıralarında 275/11 sokak 14 numarada meydana geldi. Yaşar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Edebiyatı Bölümü'nden 2'nci sınıftan 3'üncü sınıfa geçen Pelin Özşahin, annesinin kahvaltı hazırladığı sırada evlerinin balkonundan kendisini boşluğa bıraktı.
4
5'inci kattan apartmanın yeşil alanına düşen Özşahin, ailesinin haber vermesi üzerine gelen sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından Ege Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı.
5
Acil serviste tedavi altına alınan üniversiteli kız kurtarılamadı.

Son Dakika Ne Yaptın Pelin? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu 2 kadın öğretmen, 18 yaşındaki öğrenciyi eve davet edip üçlü ilişkiye girdi