Neden Hürrem Sultan Olamadı? - Son Dakika

Neden Hürrem Sultan Olamadı?

10.05.2013 07:47

Ünlü oyuncu Öykü Çelik, neden Hürrem Sultan olamadığını canlı yayında anlattı.

1
Ünlü oyuncu Öykü Çelik, neden Hürrem Sultan olamadığını anlattı.
2
Beyaz TV'de Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze programına konuk olan Öykü Çelik, Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı Timur Savcı 'nın Hürrem Sultan rolü için neden kendisini seçmediğine açıklık getirdi.
3
'Biz son üç oyuncu kaldık seçmelerde. Ben, bir bilindik oyuncu ve Meryem Uzerli. Bilindik olan oyuncu esmer olduğu için olmadı. Meryem ile ben kaldık ve Meryem oldu' diyen Çelik, 'Ben de yapımcı olsam Meryem'i seçerdim. Çünkü ben Meryem gibi farklı bir oyuncu görmedim' dedi.
4
Meryem Uzerli'yi izlemekten inanılmaz keyif aldığını söyleyen Öykü Çelik, 'Benden daha iyi veya kötü olduğu olduğu için olmadı. Farklı olduğu için oldu' diye konuştu.
5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Neden Hürrem Sultan Olamadı? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hadise ve Reza Zarrab'ın ilişkisini Ebru Gündeş'e söylediği iddia edilen falcının kim olduğu ortaya çıktı Deren Talu'nun bikinili pozu sosyal medyayı karıştırdı! Takipçileri tek bir şeyi hatırlattı Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı Süt annesini görenler şaşırıyor! Bu kuzu acıkınca annesinin yanına koşmuyor Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti