Neden Hürrem Sultan Olamadı? - Son Dakika

Neden Hürrem Sultan Olamadı?

7 yıl önce

Ünlü oyuncu Öykü Çelik, neden Hürrem Sultan olamadığını canlı yayında anlattı.

1
Ünlü oyuncu Öykü Çelik, neden Hürrem Sultan olamadığını anlattı.
2
Beyaz TV'de Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze programına konuk olan Öykü Çelik, Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı Timur Savcı 'nın Hürrem Sultan rolü için neden kendisini seçmediğine açıklık getirdi.
3
'Biz son üç oyuncu kaldık seçmelerde. Ben, bir bilindik oyuncu ve Meryem Uzerli. Bilindik olan oyuncu esmer olduğu için olmadı. Meryem ile ben kaldık ve Meryem oldu' diyen Çelik, 'Ben de yapımcı olsam Meryem'i seçerdim. Çünkü ben Meryem gibi farklı bir oyuncu görmedim' dedi.
4
Meryem Uzerli'yi izlemekten inanılmaz keyif aldığını söyleyen Öykü Çelik, 'Benden daha iyi veya kötü olduğu olduğu için olmadı. Farklı olduğu için oldu' diye konuştu.
5
6
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 10.05.2013 07:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dikkat günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bu nesneler ölümcül koronavirüse yol açabilir! İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı!