Son Dakika Haberleri: Neden Orgazm Olamıyorsunuz?

Neden Orgazm Olamıyorsunuz?

6 yıl önce

1
Seks hayatında orgazma yer olan kadınlardansanız şanslısınız. Zira araştırmalara göre kadınların yüzde 75'i cinsel ilişkide orgazm olamıyor.

2
Kontrol etme ihtiyacında olmak: Kendini ve duygularını sürekli kontrol etme ihtiyacı olan kişiler için orgazma ulaşmak zor olabilir, çünkü sevişme esnasında bitiş çizgisine ulaşmak için rahatlama konusunda yeterince başarılı değilsinizdir. Bu tanım, sizi anlatıyorsa biraz gevşeme, rahatlama alıştırması yapmalısınız. Hiçbir neden yokken çığlık atmak, odada dans etmek gibi rahatlama egzersizleri yapabilirsiniz.

3
Gevşeyememek: Stres ya da tüm gün bir ofiste sandalyenin üzerinde oturuyor olmak gibi nedenlerden kaynaklanan gerginlik, biz fark etmesek de kaslarımızın da gerilmesine yol açıyor. Bu gerilim, bedenin orgazm olmak için yeterince gevşemesini zorlaştırıyor. Bu sorunla karşı karşıyaysanız, eşinizden size, ön sevişme olarak masaj yapmasını isteyin. Bu, zihninizin sekse hazırlanması ve yorgun kaslarınızın dinlenmesi için size zaman kazandıracaktır.

4
Utangaç olmak: Seks; vücut sıvıları, değişik pozisyonlar ve normalde yapmadığınız şeyler veya duymadığınız sesler anlamına gelir. Eğer siz utangaç biriyseniz, bu, seksten zevk alma yeteneğinizi açığa çıkarmanıza engel oluşturabilir. Sizi geren ya da utanmanıza yol açan şeylere odaklanmaktansa, bunun, herkesin yaptığı bir şey olduğunu ve iyi hissettirmek gibi iyi bir nedeni olduğunu düşünün.

5
Bedeninden nefret etmek: Yatak odasındayken odaklandığınız tek şey kalçalarınızın ölçüsü ya da veremediğiniz kilolarınızsa, orgazma ulaşma şansınız da azalır. Bedeninizi sevmeli ve size özgü fiziğinizi kucaklamalısınız. Aklınızın sürekli kusurlarınızda olması seksten zevk almanızı engeller. Önemli olan kusursuz bir vücuda sahip olmak değil, zevk alacak ve zevk verecek şekilde sevişebilmek. Eşinize zevk vermek için Pudra.com'da daha önce yayımladığımız erkeklerin zevk noktalarını, kendinizin zevk alması için de kadınların zevk noktalarını dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.Haber Yayın Tarihi: 26.04.2014 11:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cem Yılmaz'la ilişkisi biten Defne Samyeli'nden ayrılık sonrası ilk paylaşım! Hayranlarına kötü haber! Reyting rekortmeni dizi için ATV'den şaşırtan karar Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı spor spikerine bir darbe daha! Mahsun Kırmızıgül'ün gerçek adını duyan şoke oluyor! İşte ünlülerin gerçek isimleri Canan Karatay'dan dikkat çeken açıklama: Gençlerimizin ölüm sebebidir!