Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık - Son Dakika

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık

14.05.2021 12:18

Uzun zamandır kaçış sendromu rahatsızlığından dolayı evinde tedavi gören Mehmet Ali Erbil, yıllar önce Nefise Karatay ile verdiği çıplak poz hakkında bir itirafta bulunmuştu. "Nefise ile birlikte çektirdiğimiz o çıplak fotoğraflardan dolayı kendimi suçlu hissediyorum. Çok büyük pişmanlık yaşadım" ifadelerini kullanan Erbil'e ise eleştiriler gecikmedi. Ünlü şovmen tepkilerin ardından konuyla ilgili bir açıklama daha yaptı. Erbil, "Dergi daha fazla satsın diye ben ve Nefise maalesef kullanıldık" dedi.

1
Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 19 yıl önce Nefise Karatay ile bir derginin kapağı için çıplak pozlar vermişti. Sabah'tan Tuba Kalçık'a samimi açıklamalarda bulunan Erbil, yıllardır konuşulan pozları hakkında da bir itirafta bulunmuştu.
2
Mehmet Ali Erbil, Karatay ile çok konuşulan fotoğrafları için, "İçimde art niyet olmadan sadece içimdekileri paylaştım. Sizin aracılığınızla bunu tekrar belirtmek isterim" açıklamasını yaptı.
3
"Dergi daha fazla satsın diye ben ve Nefise maalesef kullanıldık. Onun pişmanlığını da anlattım sizinle yaptığımız röportajda."

4
"Nefise ile ilgili açıklamam yıllardır içimde kalan vicdan azabımdı. Bunu da samimiyetle dile getirdim. Fotoğrafların yayınlandığı o derginin editörü benim arkadaşımdı..."
5
Mehmet Ali Erbil'in yaptığı açıklamalar büyük yankı uyandırdı.
6
Ünlü şovmenin geçmişe yönelik pişmanlığı, magazin gündemine bomba gibi düştü. Bu açıklamalarından dolayı Erbil'i takdir edenler kadar eleştirenler de oldu.
7
Günaydın'dan'dan Tuba Kalçık'a bir açıklama daha yapan Erbil, Nefise Karatay'la çektirdiği fotoğraflarına dair pişmanlığını anlatan sözlerine açıklık getirdi. Daha önce yayınlanan söyleşide çok samimi duygularını dile getirdiğini belirten ve bu sözlerinden dolayı da eleştirilere maruz kalan 64 yaşındaki şovmen, şu ifadeleri kullandı:

YORUMLAR (23)
  • Anne: Çok ayıp Mehmet Ali Yıllar önce olan birşeyleri şimdi çıkarmak !!! Olmaz olmamalı ne erkekliğe sığar nede insan olana sığar Bu kadar dertten daha ders çıkarmadıysan Ayıp ayıp Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • Mehmet : Hadi la ordan. Pişman mış ye iç gezin yatın kimi eli kimin cebinde yaşayın azıcık kabir ağzını açtın mı pişmanım. Sağlığında herkesle dalga geçiyordun. Ölüm o kadar gerçek ki bir nefes kadar yakın. Kabir var kimse inkar edemez herkes oraya girecek Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık - Son Dakika


Advertisement