Endonezya'da nehirde balık tutmak isteyen kadın timsaha yem oldu - Son Dakika

Endonezya'da nehirde balık tutmak isteyen kadın timsaha yem oldu

15.06.2020 15:08

Endonezya'da nehir kenarında balık tutmak isteyen Fatimah isimli kadın, 6 metrelik timsaha yem oldu. Polisler tarafından öldürülen timsahın karnından, talihsiz kadının cansız bedenine ait parçalar çıktı.

1
Endonezya'nın Kalimantan bölgesinde film sahnelerini aratmayan bir olay yaşandı. Ülkesinin Kuzey Kalimantan bölgesinde Cuma günü akşam saatlerinde nehir kenarında balık tutan Fatimah adlı kadın, 6 metre boyunda dev bir timsaha yem oldu. Fatimah'ın arkadaşları, timsahın kadını belinden kavradığını ve nehrin derin sularına doğru çektiğini gördüklerini ifade etti.
2
Köylüler olaydan sonra polisin yardımı ile nehirde timsahı aramaya başladılar. Suyun yüzeyinde fark edilen timsahı polis kafasına ateş ederek öldürdü.

3
Halatla sudan çıkarılan timsah öldürüldükten sonra karnı yarıldı. Kadının vücudunun bazı parçaları timsahın karnında çıktı. Köylüler etrafta yaptıkları aramada kadının kafasını ve diğer parçalarını buldular.
4
Görgü tanıklarından bir tanesi, Fatimah'ın balıkları yakalamak için suyun kenarında suya yemek bırakmaya çalıştığı sırada timsahın saldırısına uğradığını söyledi.

5
Fatimah'ı arama çalışması yapan ekibin amiri Amiruddini, insanların yemek ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile suda avlandıklarını bildiklerini ama olayın meydana geldiği bölgede çok sayıda timsah olduğunu ve insanların gerekmedikçe suya yaklaşmamaları gerektiğini söyledi.

Son Dakika Endonezya'da nehirde balık tutmak isteyen kadın timsaha yem oldu - Son Dakika


YORUMLAR (3)
  • Esen: Aslanlar günde 8-15 kilo et tüketir. Aslanların yaşadığı yerlerde bir sürü vahşi büyükbaş hayvan sürüleri oluyor. Türkiye de böyle bir imkan olmadığına göre mantıken aslan da olamaz. 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement