Endonezya'da nehirde balık tutmak isteyen kadın timsaha yem oldu - Son Dakika

Endonezya'da nehirde balık tutmak isteyen kadın timsaha yem oldu

Endonezya'da nehir kenarında balık tutmak isteyen Fatimah isimli kadın, 6 metrelik timsaha yem oldu. Polisler tarafından öldürülen timsahın karnından, talihsiz kadının cansız bedenine ait parçalar çıktı.

1
Endonezya'nın Kalimantan bölgesinde film sahnelerini aratmayan bir olay yaşandı. Ülkesinin Kuzey Kalimantan bölgesinde Cuma günü akşam saatlerinde nehir kenarında balık tutan Fatimah adlı kadın, 6 metre boyunda dev bir timsaha yem oldu. Fatimah'ın arkadaşları, timsahın kadını belinden kavradığını ve nehrin derin sularına doğru çektiğini gördüklerini ifade etti.
2
Köylüler olaydan sonra polisin yardımı ile nehirde timsahı aramaya başladılar. Suyun yüzeyinde fark edilen timsahı polis kafasına ateş ederek öldürdü.

3
Halatla sudan çıkarılan timsah öldürüldükten sonra karnı yarıldı. Kadının vücudunun bazı parçaları timsahın karnında çıktı. Köylüler etrafta yaptıkları aramada kadının kafasını ve diğer parçalarını buldular.
4
Görgü tanıklarından bir tanesi, Fatimah'ın balıkları yakalamak için suyun kenarında suya yemek bırakmaya çalıştığı sırada timsahın saldırısına uğradığını söyledi.

5
Fatimah'ı arama çalışması yapan ekibin amiri Amiruddini, insanların yemek ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile suda avlandıklarını bildiklerini ama olayın meydana geldiği bölgede çok sayıda timsah olduğunu ve insanların gerekmedikçe suya yaklaşmamaları gerektiğini söyledi.

YORUMLAR (3)
  • Esen: Aslanlar günde 8-15 kilo et tüketir. Aslanların yaşadığı yerlerde bir sürü vahşi büyükbaş hayvan sürüleri oluyor. Türkiye de böyle bir imkan olmadığına göre mantıken aslan da olamaz. 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Ne Bodrum ne Marmaris! Elazığ'ın gizli denizi "Hazar Gölü" tatilcilerin ilgi odağı oldu Eski sporcuların itirafları kan dondurdu: Tacize uğradık, dövüldük, aç bırakıldık İstanbul'un 'Küçük Kıyameti'! İnsanlar dev yarıklardan düşerek kayboldu, 6 metrelik dalgalar şehri yuttu Su alerjisi genç kızın hayatını kararttı! Her banyoya girdiğinde acılar içinde kıvranıyor Cinsel içerikli film yıldızı Mia Khalifa'nın çaresiz seslenişi: Yalvarıyorum bu sektörden uzak durun