Nehrin Üzerinde Yürüyen Adamın Numarası İfşa Oldu - Son Dakika

Nehrin Üzerinde Yürüyen Adamın Numarası İfşa Oldu

25.12.2017 10:37

Aslında bu gösterilerin, tamamen o hayal edilen büyü dünyasından bağımsız tamamen belli düzenekler üzerine kurulu olduğunu biliyoruz. Ama yine de işin büyüsüne kendimizi kaptırıyoruz ve izliyoruz. Her seferinde bir mucize gibi geliyor değil mi? İllüzyonist Steven Frayne de adından çok söz ettirenlerden. Frayne, İngiltere parlamento binası önünden Thames nehrine girmiş ve nehrin ortasına kadar yürüyebilmiştir...

1
Sosyal medyada bazı yorumlar o kadar uçuktu ki Steven Frayne'nin bir numarası olmadığı mucizevi şekilde su üzerinde durabildiğini bile yazanlar oldu. Peki gerçekten mucizevi bir yanı mı vardı?

2
Gerçekler tabi ki sanılanın aksineydi. Küçük bir prodüksiyon ile yapılmayacak numara yok. Parlamento Binası''nın şahit olduğu gösteri polis botunun illüzyonisti tekneye almasıyla son buldu. Frayne'nin diğerlerinden bir farkı da yaptığı illüzyonlara dans ve hiphop kültüründen bir şeyler de eklemesi.

3
Numara aslında oldukça basitti Steven Frayne bir kaç tane dalgıç adam tutup Thames Nehri'nin karanlık sularından fırsat bilerek özel kıyafetli ve şeffaf plastiklerden yürüme alanı oluşturulduğu ortaya çıktı.

4
Hatta olayın gerçek gibi görünmesi için gelen polisler bile şovun bir parçasıydı yani hepsi Steven Frayne tarafından ince ince ayarlanmıştı. Dünyada yüzbinlerce hayranı olan sanatçının bazı numaraları ise hala çözülmeyi bekliyor...

5
Hatta olayın gerçek gibi görünmesi için gelen polisler bile şovun bir parçasıydı yani hepsi Steven Frayne tarafından ince ince ayarlanmıştı.

6
7

Son Dakika Nehrin Üzerinde Yürüyen Adamın Numarası İfşa Oldu - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement