Nehre atılan 11 aylık bebeği kurtarmaya çalışan kadın polis memuru, cinsel tacize daha fazla dayanamadı! - Son Dakika

Nehre atılan 11 aylık bebeği kurtarmaya çalışan kadın polis memuru, cinsel tacize daha fazla dayanamadı!

18.09.2019 08:34

İngiltere'de, babası tarafından nehre atılan 11 aylık bebeği kurtarmaya çalışan 24 yaşındaki kadın polis memuru, sosyal medya üzerinden gönderilen cinsel içerikli mesajlar yüzünden, hesaplarını kapatmak zorunda kaldı.

1
İngiltere'nin Manchester kentinde, geçtiğimiz günlerde, babası tarafından Irwell nehrine atılan 11 aylık bebek Zakari Bennett, tüm çabalara rağmen kurtarılamamıştı.
2
Bebek nehre atıldığında kurtarmak için peşinden atlayan 24 yaşındaki kadın polis memuru PC Jessica Voiels, bebeği hayata döndürmek için gösterdiği çabalardan ötürü bir anda tüm dünyanın dikkatini çekti.
3
Kadın polis memuru Voiels'e, sosyal medya üzerinden çok sayıda cinsel içerikli mesaj gönderilmeye başlandı. O mesajlardan bazıları, ''Beni istediğin yerde kelepçeleyebilirsin'' ve ''Bana ağızdan suni teneffüs yapacağını bilsem hemen aynı nehre atlarım'' şeklindeydi.
4
Görüntüsü nedeniyle taciz edilen polis memuru, gelen çirkin mesajların ardından sosyal medya hesaplarını kapatmak zorunda kaldı.

5
Polis memuru Jessica Voiels, babası tarafından nehre atılan 11 aylık bebek Zakari Bennett'in hemen ardından suya atlamış ve kurtarma çalışmaları için itfaiye ekiplerine haber vermişti.
6

Son Dakika Nehre atılan 11 aylık bebeği kurtarmaya çalışan kadın polis memuru, cinsel tacize daha fazla dayanamadı! - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)
500
Advertisement