Nejat İşler Parmaklarını Kullanamıyor - Son Dakika

Nejat İşler Parmaklarını Kullanamıyor

24.04.2014 09:41

1
Yaşamış olduğu Bodrum'un Gümüşlük ilçesinde şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve septik şok tanısıyla hastaneye yatan ve sonrasında durumu ağırlaşınca 22 Ocak'ta İstanbul'a nakledilen Nejat İşler, taburcu oldu.

2
Yatmış olduğu Amerikan Hastanesi'nden 96 gün sonunda çıkan Nejat İşler, soluğu Cihangir'de aldı.

3
Bir mekana giderek fotoğraf paylaşan İşler'i görmek isteyen dostları mekana geldi.

4

İlk olarak eski sevgilisi Berrak Tüzüntaç gelirken, birlikte iki saate yakın oturup sohbet etti.

5
Çıkış zamanı geldiğinde aylar sonra ilk kez ayakla fotoğrafı çekilen İşler'in almış olduğu ilaçlar neticesinde yüzünün şiştiği, kilo aldığı ve saçlarının döküldüğü görüldü.

6
Nejat İşler, mekan önüne gelen taksinin kapısını arkadaşı araladıktan sonra binebildi.

7
Hakkında çıkan el parmakları kesilecek haberleri sonrası İşler'in sağ elini kullanmadığı ve parmak uçlarındaki morluklar dikkat çekti.

8
Mekan içinde önüne gelen pastayı da sol eliyle yemeğe çalıştığı da görülen İşler'in sağ el parmaklarındaki problemin devam ettiği görüldü.

9
10
11

Son Dakika Nejat İşler Parmaklarını Kullanamıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular