Son Dakika Haberleri: Nejat İşler Parmaklarını Kullanamıyor

Nejat İşler Parmaklarını Kullanamıyor

6 yıl önce

1
Yaşamış olduğu Bodrum'un Gümüşlük ilçesinde şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve septik şok tanısıyla hastaneye yatan ve sonrasında durumu ağırlaşınca 22 Ocak'ta İstanbul'a nakledilen Nejat İşler, taburcu oldu.

2
Yatmış olduğu Amerikan Hastanesi'nden 96 gün sonunda çıkan Nejat İşler, soluğu Cihangir'de aldı.

3
Bir mekana giderek fotoğraf paylaşan İşler'i görmek isteyen dostları mekana geldi.

4

İlk olarak eski sevgilisi Berrak Tüzüntaç gelirken, birlikte iki saate yakın oturup sohbet etti.

5
Çıkış zamanı geldiğinde aylar sonra ilk kez ayakla fotoğrafı çekilen İşler'in almış olduğu ilaçlar neticesinde yüzünün şiştiği, kilo aldığı ve saçlarının döküldüğü görüldü.

6
Nejat İşler, mekan önüne gelen taksinin kapısını arkadaşı araladıktan sonra binebildi.

7
Hakkında çıkan el parmakları kesilecek haberleri sonrası İşler'in sağ elini kullanmadığı ve parmak uçlarındaki morluklar dikkat çekti.

8
Mekan içinde önüne gelen pastayı da sol eliyle yemeğe çalıştığı da görülen İşler'in sağ el parmaklarındaki problemin devam ettiği görüldü.

9
10
11Haber Yayın Tarihi: 24.04.2014 09:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek Mide ağrısından kalp hastalıklarına! Bu besinin kökünden şifa fışkırıyor