Nejat Uygur Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika

Nejat Uygur Son Yolculuğuna Uğurlandı

20.11.2013 17:43

Vefat eden usta tiyatrocu Nejat Uygur için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlene törenin ve cenaze namazının ardından son yolculuğa uğurlandı.

1
Usta tiyatrocu Nejat Uygur, Teşvikiye Camii'nde son yolculuğuna uğurlandı.
2
İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede 86 yaşında hayatını kaybeden usta sanatçı Nejat Uygur'un cenazesi, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen törenin ardından Teşvikiye Camii'ne getirildi.
3
Cenaze törenine, Uygur'un eşi Necla Uygur, oğulları Behzat, Süheyl, Ahmet, Süha ve Kemal Uygur, torunları ve yakınları katıldı.
4
Cenazeye ailesi ve yakınlarının dışında ile Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Milli Takım eski Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Haldun Dormen, Erhan Yazıcıoğlu ve Müjdat Gezen'in de aralarında bulunduğu sanat dünyasından çok sayıda kişi katıldı.
5
Düzenlenen törenin ardından Uygur'un cenazesi, Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Nejat Uygur Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement