Nejat Yavaşoğulları: Ben Teoman Değilim - Son Dakika

Nejat Yavaşoğulları: Ben Teoman Değilim

28.06.2014 09:01

1
Bulutsuzluk Özlemi'nin kurucusu Nejat Yavaşoğulları, kendinden 35 yaş küçük sevgilisiyle yakalandı. Panikleyen 64'lük rockçı, "Fotoğrafları silin. Ben Teoman değilim." dedi.

2
Bulutsuzluk Özlemi grubunun kurucusu ve solisti Nejat Yavaşoğulları da genç sevgili modasına uydu.

3
Kendinden 35 yaş küçük sevgilisiyle Taksim'in arka sokaklarında görüntülenen ünlü rockçı, fotoğraflarının çekilmesine tepki gösterdi.

4
Yavaşoğulları, art arda patlayan flaşlardan rahatsızlık duyarken kız arkadaşıysa bir hışımla yanından uzaklaştı. Kısa süre gazetecilerle kovalamaca yaşayan genç kız, ara sokaklara girerek izini kaybettirdi.

5
Yavaşoğulları ise, "Çocuklar fotoğrafları lütfen silin. Ben nadir dışarı çıkan birisiyim. Teoman değilim. Bu fotoğraf yayımlanırsa kız arkadaşımın başı belaya girer." dedi.

6
İşte Nejat Yavaşoğulları...

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Nejat Yavaşoğulları: Ben Teoman Değilim - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yayını terk etmesiyle çok konuşulan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden gündem oldu Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu