Neşeli Günler'in Ahmet ve Mehmet'i son halleriyle görenleri şoke etti! - Son Dakika

Neşeli Günler'in Ahmet ve Mehmet'i son halleriyle görenleri şoke etti!

09.09.2019 11:45

Yeşilçam'ın unutulmaz yapımları arasında yer alan Neşeli Günler'de, Ahmet ve Mehmet karakterini canlandıran oyuncular, şimdi nasıl görünüyor dersiniz?

1
Turşu suyu yüzünden tartışıp ayrılan bu muhteşem çiftin hikayesini bilmeyenimiz yoktur.
2
Peki, filmde, ayrıldıktan sonra anneleri Saadet Hanım'ın yanında kalan Ahmet ve Mehmet, şimdi nasıl görünüyor dersiniz. İşte son halleri...

3
Neşeli Günler'in Mehmet'i
Neşeli Günlerin Mehmeti
Neşeli Günler'in Mehmet'i Tamer Şahin, tam 20 yıl boyunca Barış Manço'nun menajerliğini yaptı.

4
Manço ile birlikte tam 148 ülke gezen Şahin, Barış Manço'nun 19.yılı anısına, "Hala Yazıp Çizecek Birkaç Satırım Kaldı" adlı bir de kitap yazdı.
5
Şahin, hala müzikle uğraşıyor.

6
Neşeli Günler'in Ahmet'i
Neşeli Günlerin Ahmeti
Neşeli Günler'in Ahmet'i Yaman Coşkun'un Yeşilçam'a adım atması, Neşeli Günler filmiyle olmadı.
7
Coşkun, ilk olarak Battal Gazi'nin İntikamı filminde Battal'ın oğlu Ali'nin küçüklüğünü canlandırdı. Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri filminde Küçük Prens Enrico, Kara Murat Fatih'in Fedaisi filminde ise Murat'ın küçüklüğüne hayat verdi.
8
Coşkun, sonraki yıllarda ABD'ye yerleşti ve radyo yayıncılığı ve reklamcılık gibi alanlarda çalıştı. Usta oyuncu, şimdilerde Washington'da yaşıyor ve hayatına iş adamı olarak devam ediyor.

9

Son Dakika Neşeli Günler'in Ahmet ve Mehmet'i son halleriyle görenleri şoke etti! - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

8 annenin yüreğine ateş düştü! Melek yüzlü hemşirenin yaptıkları hastaneyi harekete geçirdi Cinsel içerikli sitede 24 saatte 8 milyon lira kazanan Bella Thorne dur durak bilmiyor! Son pozuna beğeni yağdı 20 hayaletle ilişkiye girdiğini iddia eden genç kadın aşk acısı çekiyor! Sebebi yine onlar Yeteneği sayesinde köşeyi dönecek! 1200 TL'ye aldığı aracı şimdi 8 milyon TL'ye satıyor Dünyanın en soğuk köyü! Nefesinizin bile buz tuttuğu yerde rekor kırıldı