Son Dakika Haberleri: Neşeli Günler'in Ahmet ve Mehmet'i son halleriyle görenleri şoke etti!

Neşeli Günler'in Ahmet ve Mehmet'i son halleriyle görenleri şoke etti!

2 ay önce

Yeşilçam'ın unutulmaz yapımları arasında yer alan Neşeli Günler'de, Ahmet ve Mehmet karakterini canlandıran oyuncular, şimdi nasıl görünüyor dersiniz?

1
Turşu suyu yüzünden tartışıp ayrılan bu muhteşem çiftin hikayesini bilmeyenimiz yoktur.
2
Peki, filmde, ayrıldıktan sonra anneleri Saadet Hanım'ın yanında kalan Ahmet ve Mehmet, şimdi nasıl görünüyor dersiniz. İşte son halleri...

3
Neşeli Günler'in Mehmet'i
Neşeli Günlerin Mehmeti
Neşeli Günler'in Mehmet'i Tamer Şahin, tam 20 yıl boyunca Barış Manço'nun menajerliğini yaptı.

4
Manço ile birlikte tam 148 ülke gezen Şahin, Barış Manço'nun 19.yılı anısına, "Hala Yazıp Çizecek Birkaç Satırım Kaldı" adlı bir de kitap yazdı.
5
Şahin, hala müzikle uğraşıyor.

6
Neşeli Günler'in Ahmet'i
Neşeli Günlerin Ahmeti
Neşeli Günler'in Ahmet'i Yaman Coşkun'un Yeşilçam'a adım atması, Neşeli Günler filmiyle olmadı.
7
Coşkun, ilk olarak Battal Gazi'nin İntikamı filminde Battal'ın oğlu Ali'nin küçüklüğünü canlandırdı. Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri filminde Küçük Prens Enrico, Kara Murat Fatih'in Fedaisi filminde ise Murat'ın küçüklüğüne hayat verdi.
8
Coşkun, sonraki yıllarda ABD'ye yerleşti ve radyo yayıncılığı ve reklamcılık gibi alanlarda çalıştı. Usta oyuncu, şimdilerde Washington'da yaşıyor ve hayatına iş adamı olarak devam ediyor.


9Haber Yayın Tarihi: 09.09.2019 11:45 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek Mide ağrısından kalp hastalıklarına! Bu besinin kökünden şifa fışkırıyor