Neşeli Günler'in Ahmet ve Mehmet'i Bakın Nasıl Değişti - Son Dakika

Neşeli Günler'in Ahmet ve Mehmet'i Bakın Nasıl Değişti

04.01.2019 08:33

İnsanın içini ısıtan bir aile filmi Neşeli Günler'in; bir kız için birbirine düşen 2 erkek kardeşi Ahmet ve Mehmet'ini, hatırladınız mı? Peki bu 2 delikanlı şimdi nasıl gözüküyor dersiniz?

1
Arzu Film'in birbirinden önemli ustalar ile çektiği filmde, sadece birkaç filmde rol almış isimlerde var elbette. İşte onlardan ikisi Saadet Hanım'ın yanında kalan oğulları Ahmet (Yaman Coşkun) ve Mehmet.(Tamer Şahin)
2
NEŞELİ GÜNLER'İN MEHMET'İ: TAMER ŞAHİN
NEŞELİ GÜNLERİN MEHMETİ: TAMER ŞAHİN
Barış Manço'nun 20 yıl menajerliğini yaptı.
3
148 ülke gezerek büyük ustaya eşlik etti. Tamer Şahin, Barış Manço içi ölümsüzlüğünün 19.yılı anısına "Hala Yazıp Çizecek Birkaç Satırım Kaldı" adlı bir de kitap yazdı.
4
Hala müzikle uğraşan Şahin, aradan geçen yıllara rağmen yakışıklılığından hiçbir şey kaybetmemiş.
5
6
7
NEŞELİ GÜNLER'İN AHMET'İ: YAMAN COŞKUN
NEŞELİ GÜNLERİN AHMETİ: YAMAN COŞKUN
Yaman Coşkun, Yeşilçam'ın 70'li yıllarının çocuk oyuncularından yalnızca birisi. Evet çocuk oyuncusu yanlış okumadınız. Çünkü ''Neşeli Günler'' filminden önce rol aldığı filmler vardı. İlk olarak Battal Gazi''nin İntikamı filminde Battal''ın oğlu Ali''nin küçüklüğünü canlandırdı.Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri filminde küçük prens Enrico, Kara Murat Fatih''in Fedaisi filminde Murat''ın küçüklüğüne hayat verdi.
8
Sadece 3 Yeşilçam filminde rol alan Çoşkun, sonraki yıllarda ABD'ye yerleşti ve radyo yayıncılığı ve reklamcılık gibi alanlarda uzmanlaştı.
9
Yaman Coşkun, Washington'da yaşıyor ve hayatına işadamı olarak devam ediyor.
10
11
12
13

Son Dakika Neşeli Günler'in Ahmet ve Mehmet'i Bakın Nasıl Değişti - Son Dakika


YORUMLAR (4)
  • Vay be: Özellikle yaman coşkun çok değişmiş hiç eski haline benzemiyor çok tuhaf sanki o değilmiş gibi. Birde yillardir izlediğimiz bu insanlar bizim gözümüzde sanki hep öyleymiş gibi geliyor Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yüzlerce kişinin takip ettiği okulun hesabından cinsel içerikli video paylaşılınca ortalık karıştı Olmaz denilen oldu! Koronaya yakalanan kadın komada ikiz bebek dünyaya getirdi Yavru Vatan'ın milli arabası Günsel Türkiye'de! Fiyatıyla ilgili de açıklama var Yaşlandıkça güzelleşen efsane! 36 yıl önce de harikaydı şimdi de Kansere yenik düştü! MasterChef Junior yarışmacısı Ben Watkins hayatını kaybetti