Son Dakika Haberleri: Nesli Tükenmekte Olan Hayvanları Avlayıp Yiyen Youtuber Tutuklandı

Nesli Tükenmekte Olan Hayvanları Avlayıp Yiyen Youtuber Tutuklandı

6 ay önce

Nesli tükenmekte olan hayvanları yakalayıp, pişiren kadın, Youtube'da bu videolarını yayınlayarak sosyal medyayı birbirine kattı!

1
Youtuberlık yaparak para kazanan Ah Lin Tuch ve kocası, kanalında çektiği vahşet dolu videolarla sosyal medyayı sarstı.
2
Tuch, hayatta kalma amacıyla yaptığını belirttiği videolarda, nesli tükenmekte olan hayvanları bir güzel yakalayıp, öldürdükten sonra afiyetle yedi.
3
İzleyiciler, bu yaşananlara duyarsız kalmadı. Nesli tükenen hayvan türlerini yediklerini fark eden izleyiciler, öfke dolu yorumlar paylaşıp, tepki gösterdi.
4
Ülkenin çevre bakanlığı derhal duruma el attı ve Tuch ve kocası gözaltına alındı.
5
Videolarda hayatta kalmak için avlandıklarını söyleyen çift, hayvanları 'yerel bir pazardan' satın aldıklarını ve daha sonra pişirdiklerini iddia etti.
6
Tuch şöyle dedi: Kullandığımız hayvanların veya kuşların ne tür olduklarını ve bunların yaban hayat üzerindeki etkilerini bile bilmiyorum. Hatamı kabul ediyorum. Üzgünüm...
7
Hükümet, çiftin pişirdiği görülen yaban hayvanlarının kaynaklarını araştırıyor.
8
9

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Microsoft'un Kurucularından Paul Allen'ın Gizem Dolu Başarı Öyküsü Gören Köşe Bucak Kaçıyor! Peşinize Düşerse Yandınız Bakanlık Listeyi Yayınladı: Bu Ürünleri Sakın Almayın! Prens Harry'nin, Hamile Eşine Hediye Edilen Devasa Bukete Tepkisi Şoke Etti Sürekli Üşüyenler Dikkat! Tek Nedeni Soğuk Hava Olmayabilir