Son Dakika Haberleri: Nesli Tükenmekte Olan Hayvanları Avlayıp Yiyen Youtuber Tutuklandı

Nesli Tükenmekte Olan Hayvanları Avlayıp Yiyen Youtuber Tutuklandı

8 ay önce

Nesli tükenmekte olan hayvanları yakalayıp, pişiren kadın, Youtube'da bu videolarını yayınlayarak sosyal medyayı birbirine kattı!

1
Youtuberlık yaparak para kazanan Ah Lin Tuch ve kocası, kanalında çektiği vahşet dolu videolarla sosyal medyayı sarstı.
2
Tuch, hayatta kalma amacıyla yaptığını belirttiği videolarda, nesli tükenmekte olan hayvanları bir güzel yakalayıp, öldürdükten sonra afiyetle yedi.
3
İzleyiciler, bu yaşananlara duyarsız kalmadı. Nesli tükenen hayvan türlerini yediklerini fark eden izleyiciler, öfke dolu yorumlar paylaşıp, tepki gösterdi.
4
Ülkenin çevre bakanlığı derhal duruma el attı ve Tuch ve kocası gözaltına alındı.
5
Videolarda hayatta kalmak için avlandıklarını söyleyen çift, hayvanları 'yerel bir pazardan' satın aldıklarını ve daha sonra pişirdiklerini iddia etti.
6
Tuch şöyle dedi: Kullandığımız hayvanların veya kuşların ne tür olduklarını ve bunların yaban hayat üzerindeki etkilerini bile bilmiyorum. Hatamı kabul ediyorum. Üzgünüm...
7
Hükümet, çiftin pişirdiği görülen yaban hayvanlarının kaynaklarını araştırıyor.
8
9

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bu Ülkeler Türk Vatandaşlardan Vize İstemiyor! Her Gün 6 Metre Dalarak Ölüme Meydan Okuyor, Vücutlarıyla Kıskandırıyorlar Bu Besinler Hafızasını Güçlendirmek İsteyenler İçin Birebir! 100 Milyar Dolar Serveti Olan Microsoft'un Kurucusunu Hamburger Kuyruğunda Görenler Şoke Oldu 150 Kiloluk Dişi Aslan, 5 Metrelik Timsahı Kafasından Yakaladığı Gibi Paramparça Etti