Neslihan Doğrusöz'ün babası bakın kim çıktı! Meğer Yeşilçam'ın ünlü ismiymiş - Son Dakika

Neslihan Doğrusöz'ün babası bakın kim çıktı! Meğer Yeşilçam'ın ünlü ismiymiş

13.09.2019 09:58

Sakal ektirip erkeklik hormonu almaya başlayan ve cinsiyet değiştireceği günü iple çeken Neslihan Doğrusöz'ün babası, herkesin tanıdığı ünlü bir isim çıktı.

1
O artık Neslihan değil Doruk! Sakal ektirip erkeklik hormonu almaya başladı ve cinsiyet değiştireceği günü iple çekiyor. Son hali ile kamera karşısına geçen Doruk, yaşadıkları, özel hayatı ve ailesi hakkında çok özel şeyleri anlattı.
2
Neslihan'ın babası Yeşilçam'ın ünlü isimlerinden biri çıktı!
Neslihanın babası Yeşilçamın ünlü isimlerinden biri çıktı!
26 Haziran 1962 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Tufan Doğrusöz, kariyeri boyunca pek çok projede yer aldı.
3
Bunlardan bazıları;
Bunlardan bazıları;
Dağınık Yatak, Sevdim Seni, Tutsak, Ana, Aşkın Sonu, Karanlık Dünya, Yüzünü Şeytan Görsün, Parkta Bir Sonbahar Günüydü, Saat Sabahın Dokuzu, Dullar Pansiyonu, Uzaylı Zekiye, Yaprak Dökümü, 2013 - Kurtlar Vadisi Pusu (Metin), 2015 - Arka Sokaklar (Burhan)
4
Babası Tufan ve annesi başta Neslihan'ın, bu durumunu yenmesi için çabalamış, kadınlık hormonu alması için doktora bile götürmüş. Ama hiçbiri işe yaramamış.
5
Neslihan'ın, stil yarışmasına katılmasını isteyen de babası Tufan Doğrusöz.
6
Neslihan Doğrusöz, kendisini en çok duygulandıran, tüylerini diken diken eden ve yüreklendiren şeylerden birinin babasının şu sözleri olduğunu söyledi: "Üçünüzün de kokusu benim burnumda, o koku ben ölene kadar değişmez. Bu hayat senin hayatın. Herkes gibi özgürce yaşamak senin de hakkın."

7
İşte Tufan Doğrusöz'ün şimdiki hali...
8

Son Dakika Neslihan Doğrusöz'ün babası bakın kim çıktı! Meğer Yeşilçam'ın ünlü ismiymiş - Son Dakika

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar