Son Dakika Haberleri: Neslihan Doğrusöz'ün babası bakın kim çıktı! Meğer Yeşilçam'ın ünlü ismiymiş

Neslihan Doğrusöz'ün babası bakın kim çıktı! Meğer Yeşilçam'ın ünlü ismiymiş

2 ay önce

Sakal ektirip erkeklik hormonu almaya başlayan ve cinsiyet değiştireceği günü iple çeken Neslihan Doğrusöz'ün babası, herkesin tanıdığı ünlü bir isim çıktı.

1
O artık Neslihan değil Doruk! Sakal ektirip erkeklik hormonu almaya başladı ve cinsiyet değiştireceği günü iple çekiyor. Son hali ile kamera karşısına geçen Doruk, yaşadıkları, özel hayatı ve ailesi hakkında çok özel şeyleri anlattı.
2
Neslihan'ın babası Yeşilçam'ın ünlü isimlerinden biri çıktı!
Neslihanın babası Yeşilçamın ünlü isimlerinden biri çıktı!
26 Haziran 1962 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Tufan Doğrusöz, kariyeri boyunca pek çok projede yer aldı.
3
Bunlardan bazıları;
Bunlardan bazıları;
Dağınık Yatak, Sevdim Seni, Tutsak, Ana, Aşkın Sonu, Karanlık Dünya, Yüzünü Şeytan Görsün, Parkta Bir Sonbahar Günüydü, Saat Sabahın Dokuzu, Dullar Pansiyonu, Uzaylı Zekiye, Yaprak Dökümü, 2013 - Kurtlar Vadisi Pusu (Metin), 2015 - Arka Sokaklar (Burhan)
4
Babası Tufan ve annesi başta Neslihan'ın, bu durumunu yenmesi için çabalamış, kadınlık hormonu alması için doktora bile götürmüş. Ama hiçbiri işe yaramamış.
5
Neslihan'ın, stil yarışmasına katılmasını isteyen de babası Tufan Doğrusöz.
6
Neslihan Doğrusöz, kendisini en çok duygulandıran, tüylerini diken diken eden ve yüreklendiren şeylerden birinin babasının şu sözleri olduğunu söyledi: "Üçünüzün de kokusu benim burnumda, o koku ben ölene kadar değişmez. Bu hayat senin hayatın. Herkes gibi özgürce yaşamak senin de hakkın."

7
İşte Tufan Doğrusöz'ün şimdiki hali...
8Haber Yayın Tarihi: 13.09.2019 09:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cem Yılmaz'la ilişkisi biten Defne Samyeli'nden ayrılık sonrası ilk paylaşım! Hayranlarına kötü haber! Reyting rekortmeni dizi için ATV'den şaşırtan karar Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı spor spikerine bir darbe daha! Mahsun Kırmızıgül'ün gerçek adını duyan şoke oluyor! İşte ünlülerin gerçek isimleri Canan Karatay'dan dikkat çeken açıklama: Gençlerimizin ölüm sebebidir!