Son Dakika Haberleri: Netflix'in İlk Orjinal Türk Dizisi Muhafız'ın Başrolünde Bakın Kimler Oynuyor

Netflix'in İlk Orjinal Türk Dizisi Muhafız'ın Başrolünde Bakın Kimler Oynuyor

12 ay önce

Yerli yabancı birçok dizi-film-belgeseli bizlere sunan Netflix, ilk orjinal Türk dizisi Muhafız'la bu akşam yayına başlıyor. Peki Muhafız'ın başrol oyuncuları kim ve hangi rolde karşımıza çıkacak? Gelin birlikte bakalım...

1
MUHAFIZIN KONUSU NE?
MUHAFIZIN KONUSU NE?
Dizide izleyiciler mütevazı bir hayatı olan Hakan'ın hem İstanbul'un hem de kendi kaderini sonsuza dek değiştirecek, bugün olması gereken kahraman olma yolundaki macerasına tanıklık edecek. Muhafız'ın yapımcılığını, Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.
2
ÇAĞATAY ULUSOY/ HAKAN
ÇAĞATAY ULUSOY/ HAKAN
Hakan aslında hikayenin başında Kapalıçarsı ortamında büyümüş sıradan bir genç. Hiç beklenmedik bir anda tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul'u korumak zorunda olduğunu öğreniyor ve bütün dünyası altüst oluyor. Dizide onun için çizilen kaderi ve bunun yansımalarını görecek seyirci. Fragmanın açılışında denildiği gibi, Hakan'ın hayatı göründüğünden biraz daha karmaşık. Dolayısıyla onu bir anda yüzyıllarca yıl öncesinde dönem kıyafetleri ve imajıyla görebiliyorsunuz.
3
HAZAR ERGÜÇLÜ/ ZEYNEP
HAZAR ERGÜÇLÜ/ ZEYNEP
Zeynep dışarıdan çok sert bir kabuğu olan ama içinde çok hassas ve narin bir genç kadın. Dövüş sanatlarında usta olmasının yanında Osmanlı silahları üzerine tez hazırlayan bir akademisyen. Küçükken annesini kaybetmiş ve şefkatli yanını hep gizlemek zorunda kalmış. Hakan ile böyle ortak bir noktaları da var.
4
AYÇA AYŞİN TURAN/ LEYLA
AYÇA AYŞİN TURAN/ LEYLA
Leyla, Faysal'ın genel koordinatörü. Güçlü bir kadın, hep kendi başına bir yerlere gelmiş, kendi ayakları üzerinde durmuş. Mükemmeliyetçi, işine aşık ve tutkulu bir kadın. Sonra Hakan ile karşılaşıyor ve hayatında hep iş olan Leyla'yı bundan sonra aşık bir kadın olarak da görüyoruz.
5
OKAN YALABIK/ FAYSAL
OKAN YALABIK/ FAYSAL
İş adamı Faysal Erdem. Hakan'ın da imrendiği bir iş adamı. İşinde son derece başarılı, son derece zengin. Hayatla ilgili ilham verici bir algısı var.
6
MEHMET KURTULUŞ/ MAZHAR
MEHMET KURTULUŞ/ MAZHAR
Mazhar, iş adamı Faysal Erdem'in sağ kolu. Faysal'a çok bağlı, işinde korkusuz bir adam.
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 14.12.2018 03:32 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!