Son Dakika Haberleri: New York, Gece Vakti Kuşbakışı Nasıl Görünüyor?

New York, Gece Vakti Kuşbakışı Nasıl Görünüyor?

5 yıl önce

Şimdiye kadar birçok filmde ve oyunda yer alan, birçok kişinin de en azından bir kez gerçek olarak görmek istediği şehirlerden olan New York, gece vakti.

1

Ödüllü fotoğraf sanatçısı Vincent Laforet, geçtiğimiz günlerde ünlü New York şehrinin üzerinde yol alarak birbirinden güzel fotoğraflara imza attı. Şehrin 7500 fit yukarısında (2286 metre) gezintiye çıkan Laforet, gece vakti New York'un nasıl görüldüğünü insanlara aktarmak istedi. Şimdiye kadar birçok filmde ve oyunda yer alan, birçok kişinin de en azından bir kez gerçek olarak görmek istediği şehirlerden olan New York, gece vakti işte böyle görünüyor...


Kaynak : >Teknoku
2

3

4

5

6

7

8

9

10


Haber Yayın Tarihi: 15.01.2015 04:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cem Yılmaz'la ilişkisi biten Defne Samyeli'nden ayrılık sonrası ilk paylaşım! Hayranlarına kötü haber! Reyting rekortmeni dizi için ATV'den şaşırtan karar Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı spor spikerine bir darbe daha! Mahsun Kırmızıgül'ün gerçek adını duyan şoke oluyor! İşte ünlülerin gerçek isimleri Canan Karatay'dan dikkat çeken açıklama: Gençlerimizin ölüm sebebidir!