New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı! - Son Dakika

New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı!

28.02.2020 07:57

Türk Amerikan toplumu tarafından camilerde yapılan kandil programı sonrası Türk vatandaşları, yaptığı dualarda Mehmetçiği ve İdlib şehitlerini de unutmadı.

1
ABD'de yaşayan Türk vatandaşları, Regaib Kandili için camilerde yapılan programlara yoğun katılım gösterdi.
2
Programlarda üç ayların idraki ile birlikte müslümanların birlik beraberlik içinde olması gereğine vurgulanarak, İdlib şehitlerimiz ve Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü için de dualar edildi.

3
New York'un Brooklyn şehrinde bulunan Eyüp Sultan Camii'inde yapılan kandil programında, Din ve Sosyal Hizmetler Ataşesi Sinan Dedeler, üç ayların mahiyeti konusunda bilgi verirken, Türk askerinin başarısı ve ümmetin birliği için dualar okundu.
4
Türk Amerikan toplumunun yoğun olarak yaşadığı New Jersey eyaleti Paterson şehrindeki Ulu Camii'nde buluşan halk ise yatsı namazı ve mevlidin ardından, İdlib şehitlerimiz ve İslam aleminde yaşanan sıkıntıların çözümü için ellerini duaya kaldırdı.
5
6

Son Dakika New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı! - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • şamil: Allah C.C dünyadaki tüm dua eden Müslüman kardeşlerimizin dualarını kabul etsin inşaallah. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler Burası Brezilya değil, Anadolu'nun bir köyü! Yılanları bu halde görenler donup kalıyor Prens Philip'in cenaze töreninde şıklık yarışı! Sarayın gelini tepeden tırnağa göz kamaştırdı