Son Dakika Haberleri: 'New York'un Yarısıyla Yattım' Demişti, İç Çamaşırı Çekimlerinde Sınırları Zorladı!

'New York'un Yarısıyla Yattım' Demişti, İç Çamaşırı Çekimlerinde Sınırları Zorladı!

2 ay önce

Olay yaratan açıklamalarıyla magazin gündemini meşgul eden ünlü model Ashley Graham, yeni iç çamaşırı koleksiyonu için verdiği pozlarla sınırları zorladı.

1
31 yaşındaki büyük beden model Ashley Graham, kadınların vücutlarıyla barışmasını öğütleyen beden olumlama hareketinin öncülerinden.
2
'Her kadın canı istiyorsa onu giymeli' diyen Graham, Addition Elle koleksiyonu için kameralar karşısına geçti.
3
Graham, iç çamaşırı giymekten hoşlandığını söyleyerek, ''Saklayacak bir şeyim yok.'' dedi.
4
Ateşli model, 'New York'un yarısıyla yattım' itirafıyla çok konuşulmuştu.
5
Evlenmeden önce yaşadığı ilişkilerde, partneriyle yatağa girdiği için hep kaybettiğini söyleyen güzel model, eşi Justin Ervin'le bir kilisede tanıştığını söyledi.
6
Şimdilerde Justin Ervin ile 9.yılını kutlayan Graham, geçtiğimiz günlerde mutlu evliliğin sırrı sorusuna, ''Her zaman ilişkiye girin. O an öyle hissetmeseniz bile, sadece ilişkiye girin. Cinsel ilişkiye girmediğimiz zamanlarda, birbirimize aksi davrandığımızı fark ettim. Eşim ve ben bir sorun olduğunda 'haydi ilişkiye girelim' diyoruz ve sonrasında bakıyoruz ki o harika halimize geri dönmüşüz!'' açıklamalarıyla, tüm dikkatleri üzerine çekmişti.
7
Ashley, geçmiş ilişkilerinde yaşadığı kötü deneyimler nedeniyle, eşi Justin Ervin ile evlenene dek ilişkiye girmediğini de belirtti.
8
9
Haber Yayın Tarihi : 22.03.2019 11:06 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doğal Güzelliğin Simgesi: Koltuk Altı Kılları Turistler Akın Ediyor! Neyden Yapıldığını Duyan Şoke Oluyor Pizzacıda Bulaşıkçıydı, Milyoner Oldu! Şimdi Paraya Para Demiyor Çalışanlar Dikkat! İşte Yıllık İzinler Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Yeni Mesleği Tartışma Yarattı!