Son Dakika Haberleri: ''New York'un yarısıyla yattım'' diyen kıvrımlı model, müjdeli haberi duyurdu!

''New York'un yarısıyla yattım'' diyen kıvrımlı model, müjdeli haberi duyurdu!

5 gün önce

Olay yaratan açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen ünlü model Ashley Graham, Instagram hesabından hamile olduğunu duyurdu.

1
31 yaşındaki büyük beden model Ashley Graham, müjdeli haberi Instagram hesabından duyurdu.
2
9 yıllık eşi Justin Ervin'in paylaştığı fotoğrafta gülücükler saçan Graham, sevenlerine hamile olduğunu söyledi.
3
Graham ise kendi hesabından paylaştığı bir videonun altına şu notu düştü: ''Bugün 9 önce hayatımın aşkıyla evlendim. Dünyadaki en sevdiğim kişi ile harika bir yolculuk oldu! Bugün, büyüyen ailemizi kutlarken, çok mutlu, minnettar ve heyecanlı hissediyoruz! Mutlu yıldönümleri!''
4
Kıvrımlı fiziği ve modelliğini yaptığı tasarım mayolarla büyük beğeni toplayan Graham, eşi Justin Ervin ile sosyal medya üzerinden sık sık paylaşım yapıyor.
5
Instagram'da 8 milyonu aşkın takipçisi bulunan güzel modelin paylaşımları, yorum ve beğeni yağmuruna tutuluyor.
6
Olay itiraflarıyla magazin gündemini meşgul eden Ashley, kocası Ervin ile tanışmadan önceki erkek arkadaşları için, ''Onlarla yattığım için kaybettim.'' demişti.
7
''Gerçek aşkı bulmak için New York'un yarısıyla yattım'' diyen kıvrımlı model, erkeklerin istediklerini aldıktan sonra çok değiştiğini, sırf bu yüzden eşi Justin ile evlenene dek beraber olmadığını anlatmıştı.
8
Eşiyle bir kilisede tanıştığını söyleyen Ashley, ''Bir dostluğumuz vardı ve bizim için önemli olan iletişimi, güveni arttırmaktı. Elbette cinsel olarak da birbirimize ilgi duyuyorduk ama bunu ağırdan almaya karar vermiştik.''
9
''Onunla cinsel ilişki nasıl olacak?' diye endişelenmedim. Bundan çok daha fazlasına odaklanmıştım: Ona güveniyor muyum? Hayatımın geri kalanında birlikte olmak istediğim kişi o mu, gibi."
10
11
12
13
14
15
16


Haber Yayın Tarihi: 15.08.2019 10:07 

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Yarışma bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için ünlü iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak