'New York'un yarısıyla yattım' diyen büyük beden model Ashley Graham, oğlunu emzirirken poz verdi - Son Dakika

'New York'un yarısıyla yattım' diyen büyük beden model Ashley Graham, oğlunu emzirirken poz verdi

Dünyaca ünlü büyük beden model Ashley Graham, oğlunu emzirirken verdiği pozla dergiye kapak oldu. Bir dönem "New York'un yarısıyla yattım" itirafıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü model bu kez de hamilelik sonrası sözleriyle şaşırttı.

1
James Ervin ile mutlu bir evlilik sürdüren 31 yaşındaki model Ashley Graham, 5 ay önce oğlunu kucağına almanın mutluluğunu yaşamıştı. Annelik duygusunu tadan Graham, müjdeli haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

2
Büyük beden model Ashley Graham doğum yaptıktan sonra işlerine biraz ara vermiş ve çocuğuyla vakit geçirmeye başlamıştı. Karantina sürecinde de evinden çıkmayan Graham'ın Ocak ayından beri ilk kez bir dergi çekimine katıldığı ortaya çıktı. Graham oğlu Isaac ile kapak oldu.

3
Ashley Graham yeni doğmuş bebeğini emzirdiğini anlarla Harper's Bazaar'ın Temmuz sayısında kapak güzeli oldu.
4
32 yaşındaki model, COVID-19 salgınından bu yana ailesiyle birlikte kaldığı Nebraska'da kocası Justin Ervin tarafından çekilen pozlarla beğeni topladı.
5
Evlenmeden önce "New York'un yarısıyla yattım" sözleriyle şaşkınlık yaratan Ashley Graham, verdiği röportajda, kariyerinin çoğunu vücut pozitifliğinin değerini artırarak geçirirken, hamile olduğunu keşfettikten sonra yaşadığı fiziksel değişikliklerle mücadele ettiğini itiraf etti.
6
Hamileliğin yarattığı değişimler sebebiyle neye uğradığını şaşıran Graham "vücudum çok hızlı değişiyordu. Zihinsel olarak anlamam gerçekten biraz zaman aldı, çünkü vücudumu deviren bir uzaylı vardı" yorumunda bulundu.
7
Güzelliği ve cüretkar pozuyla sosyal medyada adından söz ettiren ünlü modelin 10 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.
8
9
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Arkadaşının saldırısına uğrayan güreşçi Charlotte Flair'ın silikonları patladı Görenler erkek sanıyor! Babasının "Tıraş ol" ısrarına aldırış etmedi, dünya rekoru kırdı Çöl sıcaklarında serinleten manzara! Burası Doğu'nun saklı cenneti: Şeyhandede Şelalesi Beşiktaş'ın eski yengesi Jelena Karleusa bu kez deri bikinisiyle verdiği pozlarla büyüledi Dev gök taşı çarptı, dünyadaki hayat bir anda yok oldu! Meksika'nın doğal hazineleri: Cenoteler