Nexus 9 Tabletin Tamiri Biraz Zor - Son Dakika

Nexus 9 Tabletin Tamiri Biraz Zor

Yeni nesil teknolojik cihazları parçalarına ayırarak tamir edilebilirlik raporu yayınlayan iFixit ekibinin son durağı Tayvanlı HTC ve Google işbirliği...

1
Yeni nesil teknolojik cihazları parçalarına ayırarak tamir edilebilirlik raporu yayınlayan iFixit ekibinin son durağı Tayvanlı HTC ve Google işbirliği ile geliştirilen Nexus 9 tablet oldu.

Kaynak :

2
iFixit tarafından yayınlanan tamir edilebilirlik raporunda Nexus 9, 10 üzerinden 3 puan almayı başardı. Bu rakam ise söz konusu cihazın zor tamir edileceğini gösteriyor.
3
iFixit'in belirttiğine göre Nexus 9'un düşük puan almasını ekran ve batarya etkiliyor.
4
LCD ekranın lehimli olması ve bataryanın yapışık gelmesinden dolayı zorlanan iFixit, aynı zamanda hassas kablolarla da bayağı uğraştı.
5
İşte Nexus 9'un parçaları;
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 05.11.2014 11:58

Son Dakika Nexus 9 Tabletin Tamiri Biraz Zor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Amanos'un nazar boncuğu görünümlü yangın göleti, görenleri hayran bırakıyor 19 yaşındaki kadından inanılmaz itiraf: Ünlü futbolcuyla 50 bin TL karşılığında cinsel ilişkiye girdik Bu kaçıncı! Yetenek Sizsiniz'in olaylı jürisinin kameralar önünde yine göğüsleri göründü Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor