Neymar, sevgilisini elinden aldığı ünlü şarkıcı Maluma'nın şarkısıyla kutlama yaptı, ortalık karıştı - Son Dakika

Neymar, sevgilisini elinden aldığı ünlü şarkıcı Maluma'nın şarkısıyla kutlama yaptı, ortalık karıştı

Paris Sanit Germain ile Şampiyonlar Ligi'nde finale kalma başarısı gösteren Neymar'ın kutlama sırasında söylediği şarkı Maluma ile Brezilyalı futbolcunun arasında gerginliğe yol açtı.

1
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Leipzig'in 3-0 mağlup eden Paris Saint Germain, tarihinde ilk kez finale çıktı. Maçın ardından futbolcular büyük sevinç yaşarken Neymar'ın kutlama esnasında söylediği şarkı olay yarattı.
2
Kazanılan zafer sonrası Brezilyalı yıldızın ünlü repçi Maluma'nın "Hawai" şarkısını söylemesi ortalığı karıştırdı.

3
Nitekim bu şarkı, Kolombiyalı repçinin o dönem sevgilisi olan ve şimdi Neymar'la birlikte olan Natalia Drama için yazılmıştı.
4
Yaşanan olay, Brezilyalı futbolcunun ünlü şarkıcıya gönderme yaptığı şeklinde yorumlanırken Maluma'nın son paylaşımı ise dikkat çekti. Kişisel Instagram hesabının hikaye bölümünde el hareketi yaptığı bir fotoğraf yayınlayan Kolombiyalı şarkıcı, paylaşımına "Açıklığa kavuşturulacak çok şey, akşam görüşürüz" notunu düştü.
5
Neymar ile Natalia Drama, 2018 yılının şubat ayında yıldız futbolcunun doğum günü partisinde tanışmıştı. O dönem Natalia'nın sevgilisi olan ünlü repçi Maluma, doğum günü partisinde sahne almıştı.
6
Brezilya yıldız, ünlü repçiyle aşk yaşamasına rağmen o dönem Natalia Drama ile sosyal medyadan iletişimini sürdürmüştü. İkilinin ayrılığı sonrası ise güzel modelle birlikte olmaya başlamıştı.
7
Öte yandan iki yıldızın kalbini çalan Natalia Drama, paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 21.08.2020 11:50

Son Dakika Neymar, sevgilisini elinden aldığı ünlü şarkıcı Maluma'nın şarkısıyla kutlama yaptı, ortalık karıştı - Son Dakika

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ölen ünlü oyuncunun kız kardeşi, eniştesinin yanına taşındı! Dedikodu kazanı kaynıyor Koronavirüsün uğramadığı dünyanın en uzak adası: İğne atsanız sesi duyulur Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti