Neymar: Umarım Messi İntikamımızı Alır - Son Dakika

Neymar: Umarım Messi İntikamımızı Alır

6 yıl önce

1
Kolombiya maçında sakatlanarak kupaya veda eden Brezilyalı oyuncu Neymar, kendisini neredeyse tekerlekli sandalyeye mahkum edebilecek sakatlıktan sonra ilk kez basın karşısına çıktı.
2
Omuriliği kırılan ve kupaya çeyrek final maçında veda eden yıldız, "Umarım Messi ve Mascherano, Almanlardan bizim intikamımızı alırlar." dedi.

3
Sakatlık olayı hakkında konuşan Neymar, "Tanrı beni korudu. Eğer iki santim içeriye denk gelseydi şimdi tekerlekli sandalyede olurdum. Konuşması çok zor. Kariyerimin mihenk taşlarından birisi oldu bu olay. Ancak hayat devam ediyor." dedi ve Zuniga'ya karşı bir kin hissetmediğini de söyledi.

4
Neymar, Barcelona'da birlikte oynadığı ve iyi arkadaş oldukları bilinen Messi'ye kupada şans dileyerek şunları söyledi:

5
Yaptığı şeyler ve ulaştığı hedeflerle şampiyon olmayı hak ediyor. O'nu destekliyorum çünkü o benim arkadaşım ve yoldaşım. O'na çok büyük şans diliyorum.

6
7
İşte Neymar'a erken final yaptıran o sakatlık anları...

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 11.07.2014 10:49 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri