Neymar: Umarım Messi İntikamımızı Alır - Son Dakika

Neymar: Umarım Messi İntikamımızı Alır

11.07.2014 10:49

1
Kolombiya maçında sakatlanarak kupaya veda eden Brezilyalı oyuncu Neymar, kendisini neredeyse tekerlekli sandalyeye mahkum edebilecek sakatlıktan sonra ilk kez basın karşısına çıktı.
2
Omuriliği kırılan ve kupaya çeyrek final maçında veda eden yıldız, "Umarım Messi ve Mascherano, Almanlardan bizim intikamımızı alırlar." dedi.

3
Sakatlık olayı hakkında konuşan Neymar, "Tanrı beni korudu. Eğer iki santim içeriye denk gelseydi şimdi tekerlekli sandalyede olurdum. Konuşması çok zor. Kariyerimin mihenk taşlarından birisi oldu bu olay. Ancak hayat devam ediyor." dedi ve Zuniga'ya karşı bir kin hissetmediğini de söyledi.

4
Neymar, Barcelona'da birlikte oynadığı ve iyi arkadaş oldukları bilinen Messi'ye kupada şans dileyerek şunları söyledi:

5
Yaptığı şeyler ve ulaştığı hedeflerle şampiyon olmayı hak ediyor. O'nu destekliyorum çünkü o benim arkadaşım ve yoldaşım. O'na çok büyük şans diliyorum.

6
7
İşte Neymar'a erken final yaptıran o sakatlık anları...

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Neymar: Umarım Messi İntikamımızı Alır - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu