Son Dakika Haberleri: Nicole Kidman Yeni Filmindeki Cüretkar Sahneleriyle Olay Yarattı

Nicole Kidman Yeni Filmindeki Cüretkar Sahneleriyle Olay Yarattı

11 ay önce

'Big Little Lies' dizisindeki cüretkar sahneleriyle dikkat çeken ve çok konuşulan Nicole Kidman yine dikkatleri üstüne çekti...

1
50 yaşına rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Nicole Kidman'ı çok uzun zamandır böyle cüretkar görmemişsinizdir.
2
Nicole Kidman, İrlandalı oyuncu Colin Farrell ile birlikte başrolü paylaştığı Kutsal Geyiğin Ölümü (The Killing of a Sacred Deer) filmindeki sahnelerinde nefes kesiyor.
3
Zor karaktere bürünmekten hiçbir zaman çekinmeyen Nicole Kidman beyazperde de soyunmaktan ya da cinsel içerikli sahnelerden korkmuyor. Eleştirmenlere göre her rolünün hakkını veren Nicele Kidman son filmi 'Kutsal Geyiğin Ölümü'nde de kusursuz fiziğini sergiliyor.
4
Filmi izleyenler ise başarılı oyuncuya tebrik yağdırıyor!

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Evinde 2 Piton Besleyen Yarışmacı Milyonere Damgasını Vurdu! O Ses Türkiye'nin Çocuk Yıldızının Son Hali Şoke Ediyor Barajın Dik Duvarına Tırmanan Keçilerin, Öyle Bir Amacı Var Ki Duyan Şaşıp Kalıyor! Güzel Yıldızın Yardım Gecesine Giydiği Dekolte Ağızları Açık Bıraktı Prens Harry'nin Parmağından Çıkarmadığı Yüzüğün Sırrı Ortaya Çıktı!