Nihat Doğan Skandallarının Ardı Arkası Kesilmiyor! - Son Dakika

Nihat Doğan Skandallarının Ardı Arkası Kesilmiyor!

11.09.2018 17:34

Skandallarıyla magazin gündeminden düşmeyen Nihat Doğan hakkında 11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla dün savcılığa şikayette bulunuldu. Uzun süredir ekranlara yorumcu olarak çıkan Nihat Doğan'ın gafları ve skandallarını sizin için derledik..

1
Survivor 2018'den elendikten sonra bir süre ekranlarda görünmeyen Nihat Doğan, katıldığı bir programda kendisini hakkında "Nihat benim kocam olsa boğarım" diyen sunucu Seda Akgül'e "Kaşarlarla evlenmem" sözleriyle yanıt verdi.
2
Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye'yi derinden yaralarken Nihat Doğan yine rahat durmadı Doğan, "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın" şeklindeki tweeti gelen tepkiler sonrasında sildi. Tepkiler sonrası Galatarasaray kulüp üyeliğinden ihraç edilen Nihat Doğan bu kez de ihraç edilmesi yönünde oy kullananlara yüklenmişti.
3
Yorumculuk yaptığı programda FETÖ'den yargılanan infaz koruma memurlarının adliyeye şık kıyafetlerle çıkarılmasını eleştirerek, "alçak gardiyanlar" ifadesini kullanan Doğan'a Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek, sert tepki göstermişti. Doğan, bunun üzerine tekrar televizyona çıkarak elini masaya vurup, "Sen kimsin lan, beni iyi dinle lan, haddini bil lan" sözlerini kullandı. Ancak Nihat Doğan yaptığı hatanın farkına varmış olacak ki sosyal medya hesabından defalarca özür diledi. Bir özür mektubu yayınlayan Doğan, "Sayın müsteşarım terbiye sınırlarını aştım. İnanın attığınız twiti anlamadan yorumladım" dedi
4
Bir dönem kendisinden 13 yaş büyük şarkıcı Seda Sayan ile ilişki yaşayan Nihat Doğan Seda Sayan'la ilgili olarak "Seda'da anne sevgisi buldum' açıklamasıyla yine şaşırtmıştı.
5
Sadece gaflarıyla değil şarkı sözleriyle de sosyal medyada çok konuşulan Nihat Doğan'ın, Bitanesinden Bitanesine albümünde yer alan Benim Olmazsan Taciz Ederim şarkısının sözleri büyük tepki çekmişti. İşte o sözler 'Tuttuğumu deli gibi koparırım ama, İyilikle olmazsa vallahi zorla, Benim olmazsan taciz ederim, Bana gelmezsen yer bitiririm.''
6
Gaflarının yanında birbirinden komik cümleler de sarf eden Nihat Doğan, "Benim ülkemin koyunu bile Avrupa'nın koyunundan farklı bakıyor cümlesiyle sosyal medyada caps'lere de konu olmuştu.

Son Dakika Nihat Doğan Skandallarının Ardı Arkası Kesilmiyor! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement