Son Dakika Haberleri: Nihat Odabaşı: Gülben'le bizi yakıştırıyorlar

Nihat Odabaşı: Gülben'le bizi yakıştırıyorlar

5 yıl önce

1
Fotoğrafçı Nihat Odabaşı, Seninle dergisine verdiği röportajda Gülben Ergen ile dostluğunu ve aralarındaki özel bağı anlattı.
2
Odabaşı, "İnsanlar Gülben ile beni samimi buluyor, yakıştırıyorlar. Aslında biz Gülben ile çok iyi anlaşmamıza rağmen çok zıt insanlarız." dedi.
3
Birbirlerine katkıları olduğunu söyleyen Odabaşı, "O da beni alıp taşıdı, ben de onu alıp taşıdım. Artılar kattık birbirimize, büyüttük. Birbirini böyle taşıyan arkadaş çok azdır." diye konuştu.
4
Odabaşı, ilişkilerin zor olmadığını belirterek, "Hani hep denir ya ‘kurtlar sofrası' diye.Yok öyle bir şey. Sen kurtsan sofrana kurtlar oturur."
5
"Gülben çok dost, bildiklerini paylaşmaya, kendi içinde büyümeye çaba gösteren bir kadın. Ayrıca yanındakini de büyütmeye."
6
"Ben de öyleyimdir. Birbirimizin ışıklarını bulmasına, hep parlamasına çaba sarfettik. Birlikte çok eğleniyoruz ve çok öğreniyoruz."
7
"Ben onunla fotoğraf verdiğimde çok güzel görünüyorum, o da öyle."
8
"Birbirimize bakmayı seviyoruz hiç kuşkusuz. Enteresan bir durum, hastalıklı bir ilişki bizimki."
9
"Birbirimizi telefondan silip sonra salya sümük ağlayıp barışıyoruz."
10
"Annem hastalandığında üşenmedi gelip elini tuttu, ona şarkı söyledi."
11
"Arkadaşlarımı benim arkadaşım olduğu için seven, ‘O Nihat'ın arkadaşıysa önemlidir' diyen bir dosttur." dedi.
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kimse Gerçek Yaşına İnanmıyor! Yaşlılık Hastalığı Yüzünden Adım Adım Ölüme Gidiyor Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Aşkı Uğruna Mesleği Bıraktı! Ünlü Şefle Evleniyor Av Tüfeğiyle Vurulan Köpeğin Röntgeninde Şoke Eden Detay! Dünyayı Gelinlik ve Damatlıklarıyla Gezen Harika Çift! Genç Kız, Sakallarını Uzatma Kararı Alarak, 'Beni Böyle Kabul Edin' Dedi