Niran Ünsal, Kızını Evlendirdi - Son Dakika

Niran Ünsal, Kızını Evlendirdi

28.08.2013 13:37

Şarkıcı Niran Ünsal'ın büyük kızının düğün töreni önceki akşam Sarıyer'deki Temel Reis'in Yeri adlı mekanda gerçekleşti.

1
Şarkıcı Niran Ünsal'ın büyük kızı Hande Balkan ile aranjör Serkan Balkan'ın düğün töreni önceki akşam Sarıyer'deki Temel Reis'in Yeri adlı mekanda çiftin aileleri ve sevdiklerinin katılımıyla gerçekleşti.
2
Oldukça mutlu ve heyecanlı olduklarını dile getiren Hande Serkan Balkan çifti, düğünde ‘My All' şarkısı eşliğinde dans etti.
3
İTÜ Konservatuardan arkadaş olan ve uzun süredir birliktelikleri süren Hande Serkan Balkan çiftinin düğününde Hande Balkan'ın annesi Niran Ünsal eşi İbrahim Gugu kızı Liva ve kız kardeşi Nida Ünsal ile birlikte gazetecilere poz verdi.
4
Oldukça mesut olduğunu dile getiren Niran Ünsal, “A'dan Z'ye onların organizasyonu ve onların yanında olarak destek olduk. Bu mutlu güne şahitlik edeceğimiz için çok mutluyum..."
5
İlk evden gelinlikle alınmaya gelindiğinde ve kızım Hande'yi gelinlik ile evden çıkarken gördüğümde oldukça duygusallaştım. Tüm anne ve babaların bu duyguyu yaşamalarını dilerim” dedi.
6
Evlilik ile kızı ve damadına öğütlerde verdiğini belirten Niran Ünsal, “Evliliği ayakta tutan güven, sadakat, saygı, ,sevgi ve hoşgörüdür. Tabi ki bunların iki taraflı olmak şartıyla geçerli olur” diye konuştu.
7
Anneanne olmak için kendisini henüz hazır hissetmediğini söyleyen Niran Ünsal..
8
“Anneanne olmaya henüz hazır değilim. Çünkü ikisinin de okul hayatları devam ediyor. Onlar zaten çocuk düşünmüyor. Eğer kazayla kızım hamile kalırsa da aldırmayacak çünkü benim bu konuda yasağım var” dedikten sonra Niran Ünsal “Dilerim sıkı bir şekilde korunurlar ve hamile kalma durumu olmaz” diyerek espri yaptı.
9
Ünlü şarkıcı Niran Ünsal geçtiğimiz aylar 21 yaşındaki kızının doğum günü kutlamasında böyle görüntülenmişti.

10
Ünsal, hayat arkadaşı İbrahim Gugu, kızı Şeker Açıkalın, Hande Balkan'ı yalnız bırakmadı. Mustafa Topaloğlu'nun da konuk olduğu doğum gününde aile pastayı bıçak yerine palayla kesti.
11
Niran Ünsal, üç yıldır beraber olduğu İbrahim Gugu, kızları Liva'nın doğum günü olan 4 Temmuz'da kır düğünüyle evleneceğini söyledi.
12
Ünsal: "Her yıl hem kızımızın doğum gününü, hem de bizim evlilik yıl dönümümüzü kutlayacağız" diye konuştu.
13
Ünlü çiftin tanışma hikayesi ise oldukça ilginç...
14
Şarkıcı Niran Ünsal İbrahim Gugu ile üç yıllık eşi Oğuz Türküsev'den boşandıktan sonra birlikte olmaya başladı.
15
Çıkışta Ünsal'la röportaj yapan gazetecilerden birisi de şu anda birlikte olduğu İbrahim Gugu'ydu.
16
Hatta Gugu Türküsev'in arkasından koştu ve “Oğuz Bey, boşandınız, neler hissediyorsunuz?” diye sordu. Boşanmanın ardından Gugu, Ünsal ile aşk yaşamaya başladı.

Son Dakika Niran Ünsal, Kızını Evlendirdi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı