Ünlü Kadınlardan Cinsellik Tüyoları - Son Dakika

Ünlü Kadınlardan Cinsellik Tüyoları

15.09.2014 14:08

1
Açık sözlü olun: Eva Longoria mutlu bir cinsel yaşam için açık sözlü olmanın çok önemli olduğunu düşünüyor. Ünlü oyuncu "Sevgilinize yatakta ne istediğinizi söylerken kendinizi rahatsız hissediyorsanız, yanlış erkekle birliktesiniz demektir. Yatakta mutluluğu yakalamak için her zaman açık sözlü olmalısınız." diyor.

2
İçinizdeki kötü kızı rafa kaldırmayın: Hollywood'un başarılı aktrislerinden Angelina Jolie, 2011 yılında CBS News'e ciddi bir ilişkide bile içindeki kötü kızı rafa kaldırmadığını, kötü kız yanının hala belirli zamanlarda ortaya çıktığını söylemişti. Bu kötü kız oyununun sadece Brad Pitt'e ve onların cinsel maceralarına ait olduğunu belirterek samimi açıklamalarda bulunmuştu.

3
Sevdiğiniz kişiyle birlikte olun: En seksi kadınlardan Megan Fox, bu zamana kadar hayatına sadece iki erkeğin girdiğini söylüyor. Hiçbir zaman sevmediği biriyle cinsel deneyim yaşamadığını, bunun aksini düşünmenin bile mide bulandırıcı olduğunu belirtiyor. Ünlü yıldıza göre sevdiğiniz kişiyle yaşarsanız, seks güzel olabilir.

4
Pazar günleri çıplaklığı: Ünlü şarkıcı Christina Aguilera, eşi Jordan Bratman ile ilişkilerini nasıl seksi tuttuklarını bir röportajında açıklarken, pazar günlerini 'Çıplak Pazar' ilan ettiklerini anlatmıştı. 2010 yılında ayrılan ünlü çiftin pazar geleneğinde, evde yemek yapmaktan televizyon izlemeye kadar her aktivite çıplak yapılıyormuş.

5
Kendinizi öne çıkarın: Carmen Electra "Kendinizi öne çıkarmayı bilmelisiniz. Gün sonunda, seksiliğin kendi iç sesinizle ve kendinize güveninizle doğrudan ilişkili olduğunu göreceksiniz." diyor.

6
Seyahat edin: Güzel oyuncu Eva Mendes seyahat etmenin kendisini daha seksi hissettirdiğini söylüyor. "50 eyalette de seks yaptım. Bunların çoğu gençken yaptığım seyahatler sırasında oldu. Belki de temiz hava yüzünden." itirafında bulunuyor.

7
Havada yakın temas kurun: Ünlü model Chrissy Teigen, uçakta yaşanılan cinsel deneyimin baş döndürücü ve heyecanlı olduğunu söylüyor. Teigen, Tayland yolculuğunda partneriyle yaşadığı cinsel deneyimi unutamıyor. Herkesin hayatında bir kez bu deneyimi yaşamasını öneriyor.

8
Önce kendinizi keşfedin: Gossip Girl'ün genç oyuncusu Taylor Momsen, 17 yaşındayken verdiği bir röportajda mastürbasyon hakkında bir açıklama yapmıştı. Ünlü yıldız, kızların ilk önce kendilerini keşfetmesi gerektiğini ve iyi bir cinsel deneyim için ilk olarak kendi kendilerini tatmin etmelerinin önemli olduğunu söylemişti.

9
Erkekler yavan müziklerde havaya giremiyor: 2009 yılında Mary Louise Parker, dikkat dağıtan 10 seks müziğini açıklamıştı. Parker'a göre Yunan ve Latin müziği cinsel ilişki sırasında erkeklerin havaya girememesine ve dikkatlerinin dağılmasına neden oluyor. Yöresel ezgilerden ve Elvis Presley müziklerinden de uzak durmanızda fayda var.

10
Beklenmedik yerlerde cinsel deneyim yaşayın: Dışarıda bir yerde seks için rahat yerleri düşünmenizi öneren Jada Pinkett Smith "Erkek arkadaşınızın ofisine erişiminiz var mı? O zaman bir fantastik buluşma yaşayın. Sekreter olun. Yakın arkadaşınızın verdiği bir partide beklenmedik yerler arayın. Banyo ya da misafir yatak odasında seks yapın. Bu sizin hayat dolu ve heyecanlı hissetmenizi sağlar" diyor.

11
Seks sırasında küçük nefesler alın: İngiliz şarkıcı Cheryl Cole, yaptığı bir açıklamada her erkeğin cinsel ilişki sırasında büyük çığlıklar yerine küçük nefes sesleri duymayı tercih edeceğini ve bunun onları havaya sokacağını söylemişti.

Son Dakika Ünlü Kadınlardan Cinsellik Tüyoları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement