Ünlü Çocuk Oyuncuların Değişimi - Son Dakika

Ünlü Çocuk Oyuncuların Değişimi

10.09.2014 21:09

1
Onu ilk kez "Forrest Gump''ta izlemiştik. Ardından "For Better or Worse'' dikkatleri çekti. Altıncı His ile hayranlığımızı kazandı.

2
Çocukken tüm dünyayı kendine hayran bırakmıştı.

3
The Sixth Sense (6. His) filmiyle tanınan Haley Joel Osment değişimiyle şaşırtıyor.

4
12 yaşında (11 yaş 311 günlük) iken aday olduğu En İyi Yardımcı Aktör Oscarı'na en genç aday olan ikinci kişi unvanına sahip Osment, artık 26 yaşında.

5
Bir hayli değişmiş olduğu gözlenen genç oyuncu son filmi Yoga Hosers' çekimlerine devam ediyor.

6

Büyüyen ve kilo alan aktörü görenler tanımakta güçlük çekiyorlar.

7

Yönetmen koltuğuna Steven Spielberg'in oturduğu 1993 yapımı ‘Schindler'in Listesi' adlı siyah-beyaz filmde tek renkli görüntü, üç yaşındaki kırmızı mantolu kızdı.

8
Yahudi Soykırımı'nın simgesi olarak "Polonyalı, kırmızı mantolu küçük kızı" canlandıran Oliwia Dabrowska o zaman üç yaşındaydı.

9
Film 2. Dünya Savaşı sırasında Polonya'daki fabrikasında çalışan Yahudi işçileri kurtaran Nazi işadamı Oskar Schindler'in hayatını anlatıyordu.

10
Yedi dalda Oscar ödüllü 1993 yapımı filmi "Schindler'in Listesi"nde rol aldıktan 20 yıl sonra konuşan ‘kırmızılı kız' filmi ilk izlediği anda hissettiklerini anlatmıştı.

11

Spielberg'e 18 yaşına kadar filmi izlemeyeceğine dair söz veren Dabrowska, "Ama 11 yaşında bu sözü bozup filmi izledim. Gördüklerim yüzünden yıllarca travma yaşadım. Özellikle Ralph Fiennes'in oynadığı subayın kadın ve çocukları rastgele vurduğu sahneler çok kötüydü." diye konuştu.

12
"Filmi bir daha hayat boyu izlemeyeceğimi düşünüyordum. Böyle bir filmde yer almaktan utanıyordum. Annem ve babam rolümden başkalarına bahsettiklerinde onlara çok kızıyordum."

13
"18 yaşımda filmi izlemeyi tekrar denedim. Bu kez aslında gurur duyulacak bir iş yaptığımı fark ettim. Spielberg haklıydı. Filmi anlamak için yetişkin olmalıydım."

14

Halit Akçatepe sinemaya 5 yaşında başladığı Bir Dağ Masalı filminde görülüyor. Henüz 9 yaşında (1947).

15
My Girl (Kız arkadaşım) filminde Macaulay Culkin ile Anna Chlumsky (1991)

16

Ve yıllar sonra...

17

Macaulay Culkin

18
Exorcist (Şeytan) filminde içine şeytan giren küçük kız Linda Blair (1973)

19
Linda Blair

YORUMLAR
500

Son Dakika Ünlü Çocuk Oyuncuların Değişimi - Son Dakika


Advertisement