'Noel Kokusu' Az Kalsın Ölümüne Sebep Oluyordu - Son Dakika

'Noel Kokusu' Az Kalsın Ölümüne Sebep Oluyordu

4 yıl önce

1

Noel döneminde yapılan baharatlı tatlıların ve içeceklerin kokusuna alerjisi olan 54 yaşındaki kadın, tarçın ve portakal kokusu yüzünden ölümden döndü.

2
İngiltere'de Anne Murray isimli kadın bir bahçe merkezindeki tarçın ve portakal kokusunda sadece 10 dakika kalınca ölümden döndü.

3
Daily Mail'de yayınlanan habere göre alışverişe çıkan Anne, bir anda boğazında bir gıcık hissetmeye başladı. Kısa süre içinde nefes almaya zorlanan kadın 2 gün sonra astım kriziyle hastaneye kaldırıldı.

4
Anne, bahçe merkezine ilk girdiğinde kokuyu ayırt edemedi ancak 10 dakika sonra fenalık geçirdi. Solunum yollarını açmak için astım spreyini kullanan kadın, hemen kokudan uzaklaştı. Ancak eve gittiğinde daha da kötü oldu.

5
Bütün gece uyuyamayan Anne, göğsünde birisi oturuyormuş gibi hissediyordu. Astım krizi kontrolden çıkınca hastanelik olan Anne'e oksijen ve 7 günlük steroid verildi.

6
Doğuştan astım hastası 54 yaşındaki kadın hastalığını şu sözlerle anlattı:

"Noel döneminde her yerde değişik baharatlarla tatlılar yapılıyor. Çeşitli baharatlara alerjim olduğundan Noel, benim için tam bir kabus.

7
Burnuma portakal kabuğu kokusu geldiğinde nefes alamıyorum. Astım kriziniz tuttuğunda havanın içinde havasız kalıyorsunuz. Bahçe merkezinde fenalık geçirdiğimde aklıma annemi getirdim. O da 35 yaşında astım krizinden hayatını kaybetti."

8

Haber Yayın Tarihi: 22.12.2016 08:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri