'Noel Kokusu' Az Kalsın Ölümüne Sebep Oluyordu - Son Dakika

'Noel Kokusu' Az Kalsın Ölümüne Sebep Oluyordu

22.12.2016 08:36

1

Noel döneminde yapılan baharatlı tatlıların ve içeceklerin kokusuna alerjisi olan 54 yaşındaki kadın, tarçın ve portakal kokusu yüzünden ölümden döndü.

2
İngiltere'de Anne Murray isimli kadın bir bahçe merkezindeki tarçın ve portakal kokusunda sadece 10 dakika kalınca ölümden döndü.

3
Daily Mail'de yayınlanan habere göre alışverişe çıkan Anne, bir anda boğazında bir gıcık hissetmeye başladı. Kısa süre içinde nefes almaya zorlanan kadın 2 gün sonra astım kriziyle hastaneye kaldırıldı.

4
Anne, bahçe merkezine ilk girdiğinde kokuyu ayırt edemedi ancak 10 dakika sonra fenalık geçirdi. Solunum yollarını açmak için astım spreyini kullanan kadın, hemen kokudan uzaklaştı. Ancak eve gittiğinde daha da kötü oldu.

5
Bütün gece uyuyamayan Anne, göğsünde birisi oturuyormuş gibi hissediyordu. Astım krizi kontrolden çıkınca hastanelik olan Anne'e oksijen ve 7 günlük steroid verildi.

6
Doğuştan astım hastası 54 yaşındaki kadın hastalığını şu sözlerle anlattı:

"Noel döneminde her yerde değişik baharatlarla tatlılar yapılıyor. Çeşitli baharatlara alerjim olduğundan Noel, benim için tam bir kabus.

7
Burnuma portakal kabuğu kokusu geldiğinde nefes alamıyorum. Astım kriziniz tuttuğunda havanın içinde havasız kalıyorsunuz. Bahçe merkezinde fenalık geçirdiğimde aklıma annemi getirdim. O da 35 yaşında astım krizinden hayatını kaybetti."

8

Son Dakika 'Noel Kokusu' Az Kalsın Ölümüne Sebep Oluyordu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor