Nou Camp Stadı Tarihe Karışıyor - Son Dakika

Nou Camp Stadı Tarihe Karışıyor

05.02.2015 14:25

1

Real Madrid'in ardından ezeli rakibi Barcelona da değişikliğe hazırlanıyor.

2
Eflatun-beyazlıların Abu Dabi grubuyla isim hakkı konusunda vardığı anlaşmanın ardından şimdi de Katalan ekibi efsane stadına yeni bir ismi kabul etmeye hazırlanıyor.

3
Barcelona'ya yakın kaynakların bildirdiğine göre, Katar Havayolları ile Barcelona şu an yeni bir sözleşme için görüşme halinde bulunuyor.

4
İddiaya göre kontrat, futbol tarihinin en önemli statlarından bir tanesi olan Nou Camp'ın isim haklarını da içeriyor.

5
Şirket yetkilisi Akbar Al Baker bizzat yaptığı açıklamayla bu konuyla ilgili itirafta bulundu.

6
"Şirketimiz için herşey ihtimal dahilinde. Yeni sürprizlere açığız ve bunlardan bir tanesi Nou Camp'ın ismi olabilir" dedi.

7
Forma reklamını bile taraftarına zor kabul ettiren ve 'Bir kulüpten fazlası' sloganına sahip Barça'nın, ünlü stadın ismini değiştirmek konusunda taraftarını nasıl ikna edeceği ise merak konusu.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Nou Camp Stadı Tarihe Karışıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ekranların haşarı çocuğu Şoray Uzun'dan yıllar sonra gelen itiraf! Duyunca çok şaşıracaksınız Koronavirüse yakalanan Hadise'den haber var! Mutfaktan çıkmıyor Sivaslılar'dan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi Köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi! Sırrı iki şeyde saklı