Nurgül Yeşilçay'ın Güzellik Sırları - Son Dakika

Nurgül Yeşilçay'ın Güzellik Sırları

1
atv'nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Aşk ve Ceza'da ‘Yasemin' karakterini canlandıran Nurgül Yeşilçay, her geçen gün güzelleşmesiyle dikkat çekiyor. Pürüssüz cildiyle ön plana çıkan Yeşilçay, bakım ve zayıflama sırlarını anlattı...
2
Yediğime, içtiğime dikkat etmeye çalışıyorum. Aç kalmamaya özen gösteriyorum. Bir şeyler yiyorum ama az yiyorum. İnsan vücudunun kızartma dışında her şeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Yemeği abartmadığımız sürece mutlaka etkisini görüyorsunuz.
3
Günlük hayatta cildimin nefes almasını sağlamak amacıyla hiç makyaj yapmıyorum. “Asla kullanmam” dediklerim; fondöten, pudra ve fardır. Bunları sürdüğümde yüzümde oluşturduğu ağırlık hissini pek sevmiyorum.
4
Cildin devamlı nemli kalması gerekiyor. Bunun için de sabah akşam sabunla yıkanmamalı. Yüzüme asla kozmetik ürün sürmüyorum. Cildim için tonik olarak gül suyu ya da limon kullanıyorum.
5
Yıkayacağım zaman saf zeytinyağlı sabunu tercih ediyorum. Arada süt sürüyorum. Çünkü sütteki laktik asit cilt için çok yararlı. Ayda bir bal maskesi yapıyorum. Saçlarımı yıkarken şampuanın içine bal koyuyorum. C vitamini hücre yenileyici özellik taşıyor.
6
Geçen sezondan bu sezona nasıl zayıfladınız? Kilo almama neden olan şeyleri saptadım ve üzerine gittim. İlk iki-üç ay kilo veremedim. O zaman kilo verememekten korktum aslında ama sonra birden kilolar gitti.
7
Oğlum Nejat'ın yediklerini yiyordum. Pasta, makarna gibi yiyecekleri azaltarak bir rejim uygulayınca kilolar da kendiliğinden gitti zaten.
8
Nurgül Yeşilçay'ın makyözü Besey Üstel: “Nurgül çok güzel bir kadın. Ona makyaj yapmak çok kolay, sadece göz rengini ortaya çıkarmak için kontrast renkler kullanıyorum. Hatlarını Angelina Jolie'ye benzetiyorum.
9
En güzel yerleri; gözleri, burnu ve dudakları... Canlandırdığı Yasemin karakteri için uyguladığım makyaj senaryo gereği bazı sahnelerde biraz abartılı olabiliyor. Bütün oyuncular trendleri takip etmeli. Nurgül de takip edi.''

Haber Yayın Tarihi: 26.10.2010 10:12

Son Dakika Nurgül Yeşilçay'ın Güzellik Sırları - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay! Tüyleri diken diken etti Bu dağa bin yıldır tek bir kadın ayak basmıyor! Sebebi ise 'bekaret yemini' Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti