Nurgül Yeşilçay'ın Kardeşi ile Benzerliğine Bakın! İkizi Kadar Benziyor! - Son Dakika

Nurgül Yeşilçay'ın Kardeşi ile Benzerliğine Bakın! İkizi Kadar Benziyor!

2 yıl önce

Türk oyuncular arasında en güzel isimlerden biri olan Nurgül Yeşilçay, bir süredir ekranlarda görünmese de çalışmalarına devam ediyor. Yeşilçay'ı çok iyi tanıyoruz ama ailesi hakkında ne biliyoruz? Mesela erkek kardeşi olduğunu ve aslında bizlere pek uzak bir isim olmadığını biliyor muydunuz?

1
İzlediğiniz birçok dizide onunda parmağı var. Nurgül Yeşilçay, ailesini çok fazla ön plana çıkarmak istemediğinden bizler onu çok fazla tanımıyoruz.

2
Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay kardeşi Tuğtekin Yeşilçay ile fotoğrafını paylaştı. Yeşilçay'ın fotoğrafına takipçileri, "Bir insan bu kadar mı benzer hele gözler ayna gibi", "Gözler aynı kardeşlerin maşallah size" gibi yorumlarda bulundu.

3
İŞTE NURGÜL YEŞİLÇAY'IN KARDEŞİ TUĞTEKİN YEŞİLÇAY;
İŞTE NURGÜL YEŞİLÇAYIN KARDEŞİ TUĞTEKİN YEŞİLÇAY;
Tuğtekin Yeşilçay, Yasemin Yeşilçay ile evli ve çok tatlı bir çocukları var. 1978 doğumlu olan Tuğtekin Yeşilçay, şuan İstanbullu Gelin dizisinin yapım koordinatörlüğünü yapıyor. Daha önce de birçok dizide oyunculuğu da denemiş bir isim.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 08.01.2018 10:48 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları Noel kutlamaları sokaklara taştı! Alkolün etkisiyle kendinden geçen İngilizlerden ilginç kareler Yılbaşı kapı süsünün içinden çıkan şey şoke etti! Görenin midesi kalkıyor Erzurum'da gizemli yol! Boşta bırakılan araçlar kendi kendine yokuş çıkıyor Her gün 200 metreyi kendi kendine yürüyordu! Sırrı ortaya çıktı