Nusaybin'i Savaş Alanına Çevirdiler - Son Dakika

Nusaybin'i Savaş Alanına Çevirdiler

26.12.2010 19:29

1
Mardin´in Nusaybin İlçesi'nde İran Hükümeti tarafından idam edilecek olan PJAK üyesi için gösteri yapılan yasadışı gösteride Nusaybin savaş alanına döndü. Göstericiler, sağlık ocağı ve polis panzerine molotof kokteylli ile saldırdı.PKK adına İran'da faliyet yürüten PJAK üyesi Habibillah Latifi'nin idam edileceği söylentileri, Mardin'in Nusaybin İlçesi'ni savaş alanına çevirdi.
2
Dün akşam saatlerinde Çağ Çağ Caddesi'nde toplanan göstericiler, yola taşlarla kurdukları barikatlarla caddeyi araç trafiğine kapattı. Buradaki göstericileri görüntüleyen mobesse kamerasına göstericiler tarafından atılan bir molotof kokteylli, caddenin karşı tarafında bulunan 4 nolu sağlık ocağının girişi kapısına düştü. Kısa süreli yangına sebep olan molotof kokteyli, sağlık ocağı kapısında ve talelasında hasara neden oldu.
3
Daha sonra aynı cadde üzerinde bulunan çevik kuvvet polisi ve panzerine de taş, havai fişek ve molotof kokteylleri ile saldıran göstericilere polis de tazyikli su biber gazı ile müdahale etti. Takviye ekiplerinin desteği ile çevik kuvet polisinin müdahale ettiği göstericiler daha sonra ara sokaklara dağılarak kayıplara karıştı.

4
5
6

Son Dakika Nusaybin'i Savaş Alanına Çevirdiler - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı