Nusaybin ve Kızıltepe'de Karıştı - Son Dakika

Nusaybin ve Kızıltepe'de Karıştı

19.05.2011 00:02

1
Mardin'in Nusaybin ile Kızıltepe ilçelerinde izinsiz gösteri yapan gruplar, bankalar ve sağlık ocağına molotofla saldırıp, polisle çatıştı.

2
Nusaybin'de bir grup gösterici Şirin Bulvarı üzerinde toplanıp, Çağ Çağ Caddesi'ni çöp konteynırları ve taşlarla kapattı. Cadde üzerinde buluna 4 Nolu Sağlık Ocağı'na molotof atan göstericilere polis, gaz bombası ile müdahale etti.
3
Göstericilerin bir kısmı kaçtıkları Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulununa bir banka şubesine de molotoflu ve havai fişekli saldırı düzenlendi. Polis, göstericileri gaz yaşartıcı gazla dağıttı.

4
Mardin'in Kızıltepe İlçesi'nde BDP'nin Mardin'de desteklediği bağımsız milletvekili adayı Ahmet Türk'ün seçim bürosunun açılışının ardından bir grup, İpek Mahallesi'ne yürüdü. Yürüyüş sırasında 12 PKK'lının güvenlik güçleriyle girdikleri çatışmada öldürülmesiyle ilgili 'Andımız var hesabını soracağız' pankatı açılıp, 'İntikam' sloganları atıldı.

5
Yürüyüş sırasında Hükümet Konağı'nın bahçesi ile bir banka şubesine molotoflu saldırı düzenlendi.

Polis, tazyikli su ve gaz bombası ile göstericileri dağıttı.

6
7
8
9
10
11

Son Dakika Nusaybin ve Kızıltepe'de Karıştı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi