O Ölüm Sinem'i Değiştirdi - Son Dakika

O Ölüm Sinem'i Değiştirdi

30.08.2014 14:12

1
Sinem Kobal, Instyle dergisine kapak oldu. Dergiye verdiği röportajda, "Hayalperest biri değilim, ayaklarım yere basar ama hayal kurmaktan hiçbir zaman vazgeçmem" dedi.

2
İbrahim Çelikkol'la aşk yaşayan Kobal geçen yılın değerlendirmesini yaparken...

3
"Teyzemi kaybettikten sonra hayata biraz daha değerek yaşamaya başladım. Daha farklı bir uyanış içerisinde oldum, daha fazla kendime yöneldim" açıklamasında bulundu.

4
6 aydır birlikte olan ve ilişkileri hakkında hiç konuşmayan Kobal ve Çelikkol çifti, sosyal medyada yayınladıkları fotoğraflarla beraber olduklarını ilan etmişti.

5
İbrahim Çelikkol'un yakın çevresinden alınan bilgiye göre Sinem Kobal ve Çelikkol, ekim ayında nikah masasına oturmayı planlıyor.

6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika O Ölüm Sinem'i Değiştirdi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi