Son Dakika Haberleri: O Ölümü Defalarca Yendi

O Ölümü Defalarca Yendi

10 yıl önce

1
İngİltere'de yaşayan Danielle Stone (17), bu yaşa hiç de kolay ulaşmadı; kalp ve böbrek nakillerini atlattı, lenf kanserini yendi.
2
Şimdi sağlıkla gülümseyebilen bu genç kız ölümü yendi, hem de birkaç kez! Stone, henüz 3 aylıkken kalp krizi geçirdi ve yapılan bir operasyon ile Stone'a kalp nakli yapıldı. Aradan 13 yıl geçmişti ki, küçük kızın böbrekleri, kullandığı ilaçlar yüzünden iflas etti. Stone yaşama tutunması için gereken böbreği annesinden aldı. Küçük kızın bedeni böbreği reddettiği için Stone 3 ay da hastanede yattı.
3
14 yaşına geldiğinde ise lenf kanseri teşhisi kondu ve kemoterapi seanslarına başlandı. Stone şu anda 17 yaşında ve sağlıklı bir genç kız. Sunderland Koleji'nde hemşirelik eğitimi alıyor. Stone hayatta olduğu için çok şanslı olduğunu ve kendisinin de hayat kurtarmak için bu mesleği seçtiğini söylüyor.
4Haber Yayın Tarihi: 07.05.2010 10:51 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!