O Ses Türkiye Rap için imaj yenileyen Hadise son paylaşımıyla göz kamaştırdı - Son Dakika

O Ses Türkiye Rap için imaj yenileyen Hadise son paylaşımıyla göz kamaştırdı

17.01.2021 10:27

Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen'de yayınlanacak O Ses Türkiye Rap'in jürilerinden olan Hadise, yaptığı paylaşımla göz kamaştırdı. Hadise son olarak deri mini elbisesi ve farklı saçları ile hayranlarından tam not aldı.

1
Oyuncu Kaan Yıldırım ile yaşadığı aşkla geçtiğimiz yıla damga vuran Hadise birlikteliğini sosyal medya paylaşımı ile bitirdiğini duyurmuştu.
2
Aşk hayatında olumsuzluklar yaşayan Hadise kariyerinde ise güzel işlere imza atıyor.
3
Exxen'de yayınlanacak O Ses Türkiye Rap'in jürilerinden olan Hadise, çokça eleştiri almıştı.

4
Eypio, Murda ve Mero ile birlikte jüri kotuğuna oturacak olan Hadise, "Rap müzik ile senin ne alakan var?" eleştirilerine Instagram'da paylaştığı bir video ve o videoda yer alan hiphop kültürüne en yakın olan şarkısı 'Biz Burdayız' ile cevap verdi.
5
Hadise "Taşlar tene gelse, cana değmez!" notunu düştüğü paylaşımı ile sosyal medyayı salladı.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika O Ses Türkiye Rap için imaj yenileyen Hadise son paylaşımıyla göz kamaştırdı - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden