O Yasaklı Filme Türkiye Ayarı - Son Dakika

O Yasaklı Filme Türkiye Ayarı

23.06.2009 22:23

1
Türkiye'de bu cuma gösterime girecek olan, “Bir Kadının Seks Günlüğü” (Diario de Una Ninfómana) adlı İspanyol yapımı filmin afişi ülkemizde de olay yarattı. Filmin bir kadının iç çamaşırına elini soktuğu orijinal afişi önce İspanya ardından da İtalya'da yasaklanmıştı. Filmin Türkiye dağıtımcılığını üstlenen firma daha farklı bir yol izledi. Firma yapımcılardan filmin ikinci afişini istedi.
2
Ancak ikinci afişte yer alan çıplak kadın görselinin de tepki çekmesinden korkuldu ve çıplak popoya külot giydirildi.
3
Film, Valerie Tasso'nun kendi hayatından esinlenerek yazdığı “Insatiable: The Sexual Adventures Of A French Girl In Spain” (Doyumsuzluk: Fransız Bir Kızın İspanya'daki Seks Maceraları) adlı romanından uyarlandı. 5 dil bilen ve bir İspanyol firmasında üst düzey yönetici olarak çalışan Tasso, bir gün hayatını en çok zevk aldığı şey olan cinselliğe adamaya karar verdi.
4
Merakı sonucunda altı ay üst sınıf bir eskort kız olarak çalıştı. Ve bu tecrübeden elde ettiği izlenimlerden yola çıkarak meşhur kitabını kaleme aldı. Şu anda seksoloji üzerine doktora yapan yazar kendisini çapkın, özgürlükçü ve biraz da hafif meşrep olarak tanımlıyor.
5
Filmin konusu ise şöyle: Val iyi eğitimli, yöneticilik yapan, çekici, duygusal ve genç bir kadındır. Tüm bu olumlu özelliklerinin yanında Val'in hayatını oldukça zorlaştıran bir bağımlılığı vardır. Bir nemfoman yani bağımlı olan bu genç kadın doyumsuz cinsel açlığını gidermek için farklı insanlarla ilişki içine girer. Kiminle ve ne zaman isterse birlikte olan bu genç kadın için ilişki bir yaşam biçimi haline gelmiştir.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika O Yasaklı Filme Türkiye Ayarı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş 18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü