Son Dakika Haberleri: Obama'yı Şaşırtan Güzel

Obama'yı Şaşırtan Güzel

7 yıl önce

1
ABD Başkanı Obama İsrail ziyaretinde tanıştığı güzellik kraliçesi Aynaw ile karşılıklı iltifatlaşmalarda bulundu.
2
ABD Başkanı Barack Obama 4 günlük büyük İsrail turunda, İsrail 'de düzenlenen güzellik yarışmasında birinci olan Etiyopyalı güzel Yityish Aynaw ile akşam yemeği yedi.
3
Son derece renkli geçen buluşmada Barack Obama, Etiyopyalı güzele övgüler yağdırırken eşi Michalle Obama'ya da boy göndermesinde bulundu. Yityish Aynaw'a eşinin de kendisi kadar uzun olmak istediğini ileten Obama, "Çok güzelsin. Michelle de senin kadar uzun olmak isterdi" diyerek esprili bir üslupla göndermede bulundu.
4
Aynaw da Obama ile ilgili eski bir anısını paylaşarak "Lisedeyken Obama hakkında bir proje ödevi yapmıştım. Çok güçlü ve karizmatik biri olduğunu biliyorum. Her zaman elinden geleni fazlasıyla yaptı ve bu konuda çok alçakgönüllü oldu. Sanırım onun hakkında beni en çok etkileyen şey de bu" dedi.
5
6Haber Yayın Tarihi: 25.03.2013 11:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu