Obez Diye Dalga Geçiyorlardı, Şimdi Kemikleri Sayılıyor! - Son Dakika

Obez Diye Dalga Geçiyorlardı, Şimdi Kemikleri Sayılıyor!

13.01.2017 13:02

1
Bir dönem fazla kiloları yüzünden çok eleştirilen TV yıldızı şimdi de hayranlarından "artık daha fazla zayıflama" uyarıları alıyor. İngiltere'de ekrana gelen Googlebox adlı yapımla tanınan Scarlett Moffat'ın Instagram'da paylaştığı bu fotoğrafı tartışma yarattı. Aşırı makyajlı fotoğrafında 25 yaşındaki Moffatt, aşırı zayıf, dokunsan kırılacak gibi görünüyor.

Bir hayranı Moffatt'ın bu kadar abartılı zayıflamış olmasının kendisini korkuttuğunu söyleyerek "Bence çok fazla kilo verdin" yorumunu yaptı. Bir başka takipçisi de "Evet, güzel ama lütfen daha fazla zayıflama. Herkes seni olduğunu gibi seviyor" diye yazdı.

Bir başka takipçisi ise "Sen eskiden olduğun gibi güzeldin. Fazla gaddar olmak istemem ama çok fazla zayıfladın ve bu makyaj da senin güzel yüzün için çok fazla" mesajıyla Moffatt'ın görüntüsünden memnun olmadığını dile getirdi.

2
Bir zamanlar fazla kilolu olduğu için acımasızca eleştiriliyordu. Sonra çalıştı, çabaladı sadece 5 ayda 20 kilo verdi ama yine de kimseye yaranamadı. Bu kez de aşırı zayıf olmakla eleştiriliyor.

3
İngiltere'de ekrana geen I'm a Celebrity adlı yarışmayla tanınan sonra da Googlebox ile şöhretini ikiye katlayan Scarlett Moffatt, Heat dergisinin yeni sayısına konuk oldu. Moffatt, kilo vermenin en çok hangi yönünün kendisini mutlu ettiğini de açıkladı.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

YORUMLAR
500

Son Dakika Obez Diye Dalga Geçiyorlardı, Şimdi Kemikleri Sayılıyor! - Son Dakika


Advertisement