Obez Kadın, Barbie Bebek Olmak İçin Ameliyat Oldu! Son Hali İnanılmaz - Son Dakika

Obez Kadın, Barbie Bebek Olmak İçin Ameliyat Oldu! Son Hali İnanılmaz

21.07.2018 13:48

49 yaşındaki Natalie King, obezlikten dert yanıp, toplum içine çıkmaya dahi utanırken; Barbie hayranlığı ile hayata tutundu. Saçlarını da sapsarı yapan kadın yıllardır dert yandığı kiloları da vererek bambaşka biri oldu.

1
Doktorlar felç geçirme riskiyle karşı karşıya kaldıklarını söyleyince kilo vermesi gerektiğine karar veren Natalie King, kocası Ray'in desteği ile azmetti ve zayıflamaya başladı.
2
Hızla zayıflayan King, eski haline dönmekten çok korktuğunu şu anda çok olumlu tepkiler aldığını da dile getirdi.
3
Hayran olduğu Barbie bebeklere benzemek için saçlarını sarıya boyattı, dolgun göğüsler için ise; Pamela Anderson'dan ilham aldı ve ameliyatla büyüttü.
4
İşte Natalie King'in son hali...
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Obez Kadın, Barbie Bebek Olmak İçin Ameliyat Oldu! Son Hali İnanılmaz - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş