Son Dakika Haberleri: Şampiyon fitnessçı, otel odasında meslektaşına cinsel istismarda bulundu!

Şampiyon fitnessçı, otel odasında meslektaşına cinsel istismarda bulundu!

5 ay önce

Ünlü vücut geliştirme sporcusu Shawn Rhoden, otel odasında kadın meslektaşına tecavüz ettiği suçlamasıyla tutuklandı.

1
Shawn Rhoden'ın tutuklanmasına hükmeden mahkeme, sonrasında Shawn Rhoden'ın 750 bin dolarlık bir kefaletle serbest bırakılmasına karar verdi.
2
3
İddialara göre Mr. Olympia şampiyonu Rhoden, bir otel odasında kadın vücut geliştirme sporcusuna tecavüz etti.
4
Profesyonel vücut geliştirme sporcusu Shawn Rhoden, Bay Olympia lakabını 44 yaşında kazanarak bu unvanı elde eden en yaşlı sporcu olmuştu.
5
Jamaika asıllı ünlü vücut geliştirme sporcusu Shawn Rhoden'ın, bir otel odasında kadın meslektaşıyla zorla birlikte olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü.
6
Suçlamalara ilişkin açıklama yapan Teğmen Dean Carriger, 12 Ekim 2018 tarihinde, ünlü fitnessçının kentteki bir otelde bir kadın meslektaşıyla zorla cinsel ilişkiye girdiğine dair bir ihbar aldığını duyurdu.
7
Tecavüze uğradığı iddia edilen kadın kimliğini açıklamayı reddederken, Rhoden cephesinden olaya dair herhangi bir açıklama gelmedi.

8
İddiaların doğruluğunu kanıtlayan birtakım kanıtlara ulaşıldığı belirtildi.Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 04:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karadayı dizisinin Çitlembik Bahar'ıydı, son haliyle şaşkına çevirdi! Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor! En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi!