Öfkeli kalabalık, markette bir kıza cinsel organını gösteren adamı linç etti - Son Dakika

Öfkeli kalabalık, markette bir kıza cinsel organını gösteren adamı linç etti

21.12.2020 11:03

İngiltere Birmingham'da üç kişilik bir grup, markette bir kıza cinsel organını göstermekle suçladıkları adamı linç etti. Öfkeli grup, adamın kafasını yere basarak defalarca tekmeledi.

1
Olay yerindeki görgü tanıkları tarafından çekilen görüntülerde, 3 kişinin yerde yatan adamın kafasına ve vücuduna beyzbol sopaları ile vurduğu görülüyor.
2
Saldırıya uğrayan adamın "Ben yanlış bir şey yapmadım" diyerek yalvarmasına rağmen, grup adamı dövmeye devam etti.
3
Polis olaydan sonra hastaneye kaldırılan adamın, gittiği markette hırsızlık yaptığını ve daha sonra bir kadına cinsel organını gösterdiğini doğruladı.
4
Bu görüntülerin sosyal medya üzerinden yayınlanması farklı tepkilere sebep oldu.
5
Bazı kişiler grubun tacizciyi dövmesini desteklerken, bazı kişiler ise ne olursa olsun bu şekilde bir cezalandırmanın doğru olmadığını söyledi.
6
Olaydan sonra açıklama yapan polis, insanların bu şekilde adaleti sağlamalarının yasalara aykırı olduğunu söyleyerek bu tür davranışlardan uzak durulmasını istedi.
7
Olayla ilgili soruşturma devam ederken, tacizciye saldıran kişilerin gözaltına alınıp alınmadığı hakkında açıklama yapılmadı.

8
9

Son Dakika Öfkeli kalabalık, markette bir kıza cinsel organını gösteren adamı linç etti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (7)
  • SÖNDÜRÜCÜ: ne barbarlığı be orada senin tanıdığın olsa yine aynısınımı diyecen helal olsun iyi yapmışlar ........ Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Hasan basan : Adamın yaptığı doğruysa helal olsun ellerine sağlık bu insanları yaşatmayacaksın topluma zarar veriyorllar asacsksın kanunlar yetersiz Cevap Yaz 19 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement